:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Aşık Olmak İstiyorum // Adaylar Oy Kullansın
Ayy canım ben erkeğim olmaz SmileSmile
39.13%
9 39.13%
Ayy gülüm bak ben düşünebilirim SmileSmile
60.87%
14 60.87%
Katılımcı sayısı: 23 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşık Olmak İstiyorum / Aday Varmı ???
K€$K!NßI¢@K
Vay bee secilecegiz yani..

Ilk defa secmelere katiliyorum..Heycan yaptim galiba;Wink

SmileSmileSmile
Ara
Firari Fırtına
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu gun oldugu gibi yarinda, yarindan sonrada gozelrimdeki yerinin degismeyecegine, Bu gun oldugu gibi yarinda hep sevginle yasayacagima, Her bakisimda okudugum o gozleri her daim yanimda gorecegime, En yakin dostun, en yakin sirdasin olacagima, Her kizgin halini cicege donusturecegime, Asla soguktan ve yalnizliktan seni usutmeyecegime, Yaninda olmadigimda ve varligima ihtiyacin oldugunda bir ruzgar olup seni saracagima, Her sabah sana asik olarak uyanacagima, Beni tanidigin gun bende gordugun her neydi ise, omrumce ayni beni gorecegine, Senin sevginin her sevginin onunde oldugu gerceginin asla degismeyecegine, Sana yalan soylemeyecegime ve hic bir seyi gizlemeyecegime, Elini hic bir zaman birakmayacagima, Bir omur boyu senin canin olarak kalacagima, Tum balonlari senin icin gok yuzune salacagima, Seni sen oldugun icin sevecegime soz veriyorum ...

Şimdi ne diyecen, benim aşkım olur musun peki .. ? Smile

Yüreği sevgi bildik , temiz bildik , öz bildik . Sevgiyi ise suçsuz ve masum bildik . Aşk desen o sevginin içerisinde bir ibareden fazlası değildir . Gönül desen , içinde sevgi olmayınca , meşgule düşen sevgisiz gibidir . Peki biz ne dedik ?

Seni Seviyiyorum elbette .... Seviyorum .....

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Vay bee secilecegiz yani..

Ilk defa secmelere katiliyorum..Heycan yaptim galiba;Wink

SmileSmileSmile

Kader kismet ....

Not : Şu benim siteye bir göz at , son hali nasıl olmuş bir değerlendir güzelim ....

Sevg ...
Ara
K€$K!NßI¢@K
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu gun oldugu gibi yarinda, yarindan sonrada gozelrimdeki yerinin degismeyecegine, Bu gun oldugu gibi yarinda hep sevginle yasayacagima, Her bakisimda okudugum o gozleri her daim yanimda gorecegime, En yakin dostun, en yakin sirdasin olacagima, Her kizgin halini cicege donusturecegime, Asla soguktan ve yalnizliktan seni usutmeyecegime, Yaninda olmadigimda ve varligima ihtiyacin oldugunda bir ruzgar olup seni saracagima, Her sabah sana asik olarak uyanacagima, Beni tanidigin gun bende gordugun her neydi ise, omrumce ayni beni gorecegine, Senin sevginin her sevginin onunde oldugu gerceginin asla degismeyecegine, Sana yalan soylemeyecegime ve hic bir seyi gizlemeyecegime, Elini hic bir zaman birakmayacagima, Bir omur boyu senin canin olarak kalacagima, Tum balonlari senin icin gok yuzune salacagima, Seni sen oldugun icin sevecegime soz veriyorum ...

Şimdi ne diyecen, benim aşkım olur musun peki .. ? Smile

Niyetini ve dilegini nasil acik bir dille ifade etmis..Gercekten bravooo...

Eminim dusunmeye alinacaksinizdir..Basarilar...

SmileSmileSmile

Ara
Firari Fırtına
Ben onu hep düşünüyorum zaten ....

Onsuzluğu hiç düşünmedimki ........................................
Ara
€BeRimSin
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben onu hep düşünüyorum zaten ....

Onsuzluğu hiç düşünmedimki ........................................

Aşkım benim (:
Firari Fırtına
Bir tanem .....................
Ara
€BeRimSin
İyi geceler Firarim, Keskin Bıçağım ...

Sizin hoş sohbetinize katılmak isterdim de malum yarın okul var sabah baya erken kalkacam 2 gibi felan ... Smile

Allah rahatlık versin, tatlı uykular ..

Cici bakın kendinize ..

Sizi Seviyorum, yürek dostları (:

Sevgiyle kalın ..

Smile Smile Smile
K€$K!NßI¢@K
Hayirli geceler arkadasim..Allah zihin acikligi versin ins..

Sizde kendinize iyi bakin..Tatli, tatli uyuyun...

SmileSmileSmile
Ara
Firari Fırtına
Güle güle git gülüm ....

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz sohbetinde yazışarak oyuncu veya o tür bişi olmak istermisin? PrinceSs 2 335 04-10-2022, Saat: 12:21 PM
Son Yorum: wildfang
  Seveniniz Yada Sevdiğiniz varmı? PrinceSs 24 1,166 04-09-2022, Saat: 10:17 PM
  Evcil hayvanınız varmı?Varsa ne var? PrinceSs 21 1,094 04-09-2022, Saat: 04:22 PM
  Görmeden aşık olunur mu? Melek06 19 1,308 05-01-2010, Saat: 11:27 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Kızlar Neden Aşık Oldukları Halde İlk Adımı Atamazlar...? CaNaT 59 2,531 09-10-2009, Saat: 07:14 AM
Son Yorum: Soupisgoodfood

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 10:37 AM