:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uyuz Ne Kelime Daha Beter Oldum!
BiRiciGim
evet sen azra yani sevda masalı sen bir konu açtın ve herkes yorum yapabilir demi iyi yada kötü çünkü burası bi paylaşım forumu...
inan ki bu konuyu görünce sinirlerim alt üst oldu
şimdi gelelim şuraya sen nasıl Keskinbıçak'a "keskinböcek "diyebiliyorsun !! bu hakkı kim verdi ki sana acaba soruyorum ...
sen ki dediğin gibi kişiliğime nasıl laf söylüyorsun die ...
Sen nasıl Keskinbıçak'a "keskinböcek" diyebiliyorsun.....!!!!!
Diyemessin ben buna izin vermiyorum kusura bakma kimse kimse için öle aşağılayıcı sözler sarfedemez....

1.Yorgun Yürek!
benim bu konuda tek hatam kesinbicakin nickini okuyamam keskinböcek okumamdi ve öylece yazdim ve bu hakaret oldunuda düsünmuyorum asil onun yapti hakaret diyom baska birsey demiyorum ben ona kisiligime laf haki vermedim.
2.sana bi takim soru! sen ne hakla karisiyorsunki bu konuya? bu haki sana kim verdi?
kendini sitenin yetkilisi filanmi saniyorsun?
kesinbicaki sevebilirsin sev savunabilirsin savun ama bu konuya karisma hakin yok.
3. hüseyinin yapti ricaydi herkez istedi gibi anlar asil yapmak istedi ricaydi rica eti ve sen buraya gelipte hüseyini yalancilikla sucliyamasin! bende buna izin vermiyorum!
hüseyinin yokarda allahi var allahi billiyor göruyor ve o hüseyinede banada yetiyor istiyen inanir istiyen inanmaz bu konuda cok basit ama senin yalancilik mumalesi yapmani gerektirmez..
bu konuyu görünce belki sinirlerin alt üst oldu benimde aynen mesut bilir...
ve konun aslini hci biriniz anlamasiniz ya ben kendimi yanlis ifade etim yada siz yanlis anladiniz..
hüseyini tehtidle sucladin ama kendin yazdin son satirlar baya dikkatimi cekti...
konun asili dalga gecmek alay etmek kücük düsürmek degildi aksine kokusudu ve geyik olsun diye actim ama vidasi cikti...

blue_belial!
yani faruk sen
sen hangi hakla tencere yuvarlanmis kabagini bulmus diyosunki bu haki sana kim verdi söyle yönetimin verdini sanmiyorum...
asil o laf size yani yanlis anliyanlara daha uyumlu bi konuya cevap yazmak icin konuyu anlamak lazim karsindaki kisi ne demek istiyor bu konuyu neden acmis konun asili nedir diye ama belliki hic biriniz anlamisiniz bana verdin bu lafi aynen geri sana iyade ediyorum..
Mert e kanı cok ısınmıs
ona evlenme teklıf ettı
bızde bunu ensest bulduk Big Grin ve kovduk

buna gelincede sana soruyorum sen kendini ne saniyorsun?
ve hangi hakla beni ve merti evlendiriyorsun sana soruyorum?
ve seviyemi senin kadar kücültmemek icin kendimi tutuyorum...
saka dersin böyle saka olmaz simla olan üyemiz sana sormus cevapin senin seviyen kadar kücük senin gibi bu konuyada yazicam son yorumumda bu birgün banlandim diye lafimi esirgicek deglim bana verilen cevapin yapilan haksizlin aynisi ben geri yaparim
ve sana gerekeni yönetimin yapicagindan eminim faruk benden bu kadar.....

Ara
MorciveT
Arkadaşlar bu kadarı da fazla ama, bu konuda tek kelime eden olursa direk siteden uzaklaştırılacaktır. Burası hesap sorma yeri değildir. Gereğini biz yaparız diyoruz fakar kimse umursamıyor sanırım ?
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 855 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 567 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 742 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  bir sebep daha işte bilgeis 3 487 04-07-2022, Saat: 10:16 AM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 885 04-07-2022, Saat: 01:03 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:22 AM