:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Size uyuz oluyorum ... (Anlayana tabi)
EndLess
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Senin kullandığını biliyorum, lafım sana değil kartalım ..(:

Biri almış nicki, avatarıda almış birde imzayıda almış

+

Benim yazılarıda almış

Bu yazılar bana aittir diyoo varmı böyle bişi ..

Nerden bıLıyosun....Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
€BeRimSin
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nerden bıLıyosun....Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Gördüm Smile

Ben googleye hergün nicki yazıyorum ne var ne yok diye SmileSmile

bööö Big Grin
EndLess
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gördüm Smile

Ben googleye hergün nicki yazıyorum ne var ne yok diye SmileSmile

bööö Big Grin

Bende aratıyodumBig GrinBig GrinBig Grin senın nerde uyelıklerın var dıye Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
€BeRimSin
Smile Smile Smile Smile Buldun mu bari Smile
EndLess
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Smile Smile Smile Smile Buldun mu bari Smile

Sen oldukLArına emın olmadıgımm bı kac yer var o kadar Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
€BeRimSin
Smile Smile Smile
ÇiLeK
Kesinlikle katılıyorum uyuz olmak.. aslında bu durum insanın yüregini acıtıyo sen emek veriyosun kalemine döküyosun ama başkaları hiç bişey yapmadan yayınlıyo ne yazık ki bu durum var...Keşke o kişiler kendilerini yazanların emek harçıyanların yerine koyabilse ne yazık ki o düşüncede bile degiller...Belki içinlerindeki vicdan uyanır bigün onlarda yazıp emek verdikleri bişeyin bi başkası tarafından hiç bir emek harcanmadan ortaaya konuldugu zaman anlar tabi anlarlarsa ben hiç sanmıyorum ama.....

Saygılarımla
Ara
€BeRimSin
Yayınlama yapsınlar o konuda seviniyorum da ama kendi yazım deince çıldırasım geliyor .. Aslında suç duyurusu açıcaksın sende rahat olacan o da Smile
ÇiLeK
Kesinlikler haklısınn haklıya bi söz denilemez.....
Ara
€BeRimSin
Teşekkür ederim ..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 855 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 567 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 742 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 885 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 647 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:49 AM