:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
can?n sa?olsun, can?msa yok olsun
soyle
Atsam ?u kalbimi, susus ??llere.Sususluktan ?lmez,sensislikten ?l?r.Yazsam ismini,gece g?klere,u?an ku?lar g?rmez,k?r avc?lar g?r?r. Sen bilmezsin g?zelim bendeki yerini.Da?lar kadar b?y?k, denizler kadar derin.Evrene s??maz,g?ne? k???k kal?r.Sonsuzlu?a ta?ar bendeki yerin. Ama sen beni hala,duymazs?n g?zelim.Ama sen beni hala ,g?rmezsin g?zelim.Ama sen beni hala,sevmezsin g?zelim.O can?n sa?olsun,can?msa yok olsun. Y?ksam ?u da?lar?,d?nse g?llere.Bal?k olsan y?zmezsin,bo?ulursun.Ko?sam pe?inden ka?ar,melek olsam sevmezsin,?eytan olursun. Sen bilmezsin g?zelim,bendeki yerini.da?lar kadar b?y?k,denizler kadar derin.Evrene s??maz,g?ne? k???k kal?r.Sonsuzlu?a ta?ar bendeki yerin. Ama sen beni hala,duymazs?n g?zelim.Ama sen beni hala,g?rmezsin g?zelim.Ama sen beni hala,sevmezsin g?zelim.O can?n sa?olsun,can?msa yok olsun
Ara
PunisheR
yüreğine sağlık dostum Wink
Ara
riukeen
Helal olsun ?ok g?zel Wink
Ara
soyle
tazahürat istemez rep verin yeter Big Grin
Ara
PunisheR
tazahürat mı tez-avrat mı Big GrinBig Grin
Ara
soyle
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tazah?rat m? tez-avrat m? Big GrinBig Grin

yaf anla iste ha ole ha bole ole yazmisim duzeltemde rezil olmayak bari Big Grin
Ara
PunisheR
nie rezil olasın ki..70 yaşında amcamlar karı isterem die bağırıo tvlerde :p
Ara
soyle
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nie rezil olas?n ki..70 ya??nda amcamlar kar? isterem die ba??r?o tvlerde :p

sonunda ole olacak senin bole giderse zuhahahahaha Smile
Ara
PunisheR
beni hiç tanımıon cesur..ben istiom demem hiç bi yerde..çünkü istediğimi hep almışımdır Big Grin
Ara
soyle
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:beni hi? tan?m?on cesur..ben istiom demem hi? bi yerde..??nk? istedi?imi hep alm???md?r Big Grin

bu nedemek lemm yani aksam hazirlan istemeye mi gelcez dion bana :S Big Grin Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  2 tanede benden olsun ozgur_yasarim 6 594 04-06-2022, Saat: 03:02 AM
Son Yorum: wildfang
  g?zel s?zler (bunlarda benden olsun) milena 1 789 04-02-2022, Saat: 01:56 AM
Son Yorum: wildfang
  AŞK olsun history 0 454 02-09-2012, Saat: 03:45 PM
Son Yorum: history
  Ve de; ''sen yoksan, bu kalp durmuş olsun''.. ZencefiL 12 1,170 07-07-2011, Saat: 10:01 AM
Son Yorum: ZencefiL
  benimde Katkım Olsun İstedim!!(nefret sözleri) tatlo_k?z 9 2,494 11-11-2008, Saat: 09:47 AM
Son Yorum: €BeRimSin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:29 AM