:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen [HO$GELDİN] Demeye Devam Et ..!
EndLess
qm1319ka3rr5.jpg
Kurtul da qözlerimden qideyim..
ßırakayım her şeyi bir başına..Kalsınlar yapayalnız sokaklarda, bensiz rüyalarda!
Celiskiler icinde kaybolmak neymis anlasınlar bu diyarlarda !
Kurtul qözlerimden de qideyim..
Yarınsız ufuklara ..
Şimdi; sol elimde dünya, saq elimde yalnızlık yer tutar sebepsiz sorularda bana. Her yiqidin harcı deqildir yalnız kalmak. Herkes başa cıkamaz! Hatalı bir söze bakar her şey onlar icin. ßasit,ucuz iki kelime ..
ßu şehir aqır qelmeye başladı bana! Taşıyamıyorum yükünü, anlasana! Deniz,kumsal,qemiler el sallar yarınlara.. Tek basıma elimde bira!deliler qibi koşuştururum ordan orayaaa…
Uzun zaman sonra qörmek nasip oldu seni doyasıya. Ruhum firari daqılımlarda..
Aradım da,bulamadım istediqimi!
Koştum da,yoruldum. ßir aqırlık çöktü ayaklarıma.
ßedenim uykuda..Gözlerim acık! Rüyalarda bir ‘sen’ .Cıkarken merdivenlerden; bir anda takıldı ayaqım da ancak ozaman uyanabildim bu yalan rüyaların şehvetinden !
Düştüm…
Ayaqımdaki kan(!) lekesi deqildi canımı acıtan..€limdeki sıyrıklar deqildi anla anlaa! Tahmin edemediqin ve edemeyeceqin! Yüreqimdi acıtan.Yüreqimdi beni daqlayan ..
Kimler qeldii kimler qecti diyeceksin hayatımdan! Haklı olabilirsin ama unuttuqun bir şey vaaarr!! ßenim hayatımda da, ilk deqilsin ve son olmayacak yalan sevdan ..!
Hala, bunca laftan sonra; karşımda dikiliyorsun hayret etmiyo deqilim aslında. Ne yüzsüz bi kalbin varmış anladım qec de olsa !
Zaman zaman dedin ya! Geldik işte yolun sonuna..
Sen “hosqeldin” demeye devam et; benden sana koca bir “elveda” ..
Ara
HiqhVolume
ßedenim uykuda..Gözlerim acık! Rüyalarda bir ‘sen’ .Cıkarken merdivenlerden; bir anda takıldı ayaqım da ancak ozaman uyanabildim bu yalan rüyaların şehvetinden !
Düştüm…

çok güseldi tşkrler paylaşım için =) (=
Ara
HiqhVolume
Düştüm…

çok güseldi tşkrler paylaşım için =) (=
Ara
EndLess
okuyan GözLerınme sagLık.......SmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geldin Sandım :(:(:( DarkLady 3 513 04-14-2022, Saat: 07:16 AM
Son Yorum: wildfang
  İyi ki geLdin Dünyama eRCi 7 447 04-13-2022, Saat: 06:47 AM
  Eskiyen yüzümün yeni gülümseyişi, hoş geldin!... ROSE 11 700 04-12-2022, Saat: 05:54 PM
  Bana Geldin(sahibine) eRCi 6 469 04-07-2022, Saat: 04:32 PM
  €y a$k !.. ho$geLdin HIÇKIRIK 1 463 04-12-2012, Saat: 11:40 PM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:42 AM