:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hüzün Düştü Yüregime Satir Satir..
ÇiLeK
Hüzün düştü yüregime satır satır..
Gözlerimden yaşlar aktıkça yüregim biraz daha kanadı.

Biraz daha hüzünlendim
İsyan etmek istedim edemedim..

Gözyaşlarım yine aktı..
Hüzün düştü yüregime satır satır.
Öyle ince öyle narin düştü ki hüzün
Her düşünŞünde biraz daha kanattı yüregimi

Satır satır...içime yüregime işliye işliye düştü
Haykırdım,hıçkırıklarımla beraber bagırdım.
Ama hüzün satır satır işledi yüregime
Artık ne hıçkırıklarım ne bagırmalarım ne gözyaşlarım engel olabiliyo...
Dahada işliyo yüregime..

ÇiLeK HiLaL
Ara
ÇiLeK
GÜLEREK SARILALIM AŞKIMIZA

Hüzün mü konuşalım ...
İstersen hüznü bir yana iteleyelim şu en güzel visal anlarımıza hüzün libası giydirmeyelim diyorum.

Yeterince gözyaşı dökmedik mi, yeterince yanarak tükenmedik mi?
Bu bir düş bile olsa, şu visal anının güzellikleri ile mesrur olalım, mutluluğunu paylaşalım.

Sevdanın kırk basamaklı bir merdiven olduğunu biliyormuydun... Biz hangi basamaktayız, buna cevap verecek olan kırkıncı basamaktır...

Ah yar aşık tırmandığı basamakları sayamaz ki... Sabır, sadakat, acısıyla, tatlısıyla aşk hayatının bütün güzelliklerini paylaşmak... sevmek, sadece sevmek ve sevgiliyi bir beş değil, milyonlarca kez çokaltarak yüreğinde ve düşlerinde hayatın her anını sevgiliye hasretmektir aşk..Kırk basamaklıdır denilen aşk budur.

Evimizin balkonuna her sabah ve her akşam üzeri bir çift kumru gelir. Ekmek kırıntılarını, bayatlamış ekmek parçalarını yemeleri için ufalayarak geceden ve akşama doğru bir tabak içinde balkona koyarım...

Zamanla birbirimize öyle alıştık ki... Kendilerini güvenli hissetmeye başladıklarında balkon demirlerine değil pencere önüne konup cama vurarak benden yem istediklerin bile yaşadım.

Onbeş gün öcesine kadar bu balkona çift gelirken kumrular, onbeş gündür diğer kumrunun gelmediğini gördüm. Bu gün, yarın gelir diye beklerken onbeş gün geçti aradan. Sanırım ya bir sokak kedisine yem oldu, yada bir biçimde ölmüştür diye düşünmeye başladım...

Tek kalan kumru öteki kumrulara karışmıyor, karışsa bile kumru sürüsü bu yalnız kumruyu aralarına almıyor... Onun balkon demiri üzerinde tek başına, mahzun ve hüzünlü duruşui beni öyle etkiliyor ki... Belliki eşinin yokluğu onu da öldürecek.

Balkona yem koyuyorum yemiyor. Su koyuyorum içmiyor... Eski gücünü gittikçe yitirmeye başlayan kumru belliki yalnızlığı taşıyamıyor, kahroluyor, kıdım kıdım kendini ölümün kucağına itiyor...

Bence aşk budur işte... Ölenle ölünmez derler ama bana göre ölenle ölmek aşkın kendisidir belkide...

Hayvan, hayvan olmasına karşın eşine ve eşinin hatırasına gösterdiği bu sadakati insan olarak kendi sevdiğimize, sevgilimize, aşkımıza gösteremiyorsak hangi sevgiden, hangi aşktan söz edebiliriz ki...

Hüzünden mi söz edelim yoksa şu tatlı visal güzelliğini mi yaşayalım?

Hayır hayır ! hayat hep ağıt, hep hüzünden oluşmuyor...Kıvancı, sevinci, işvesi ve coşkusu da vardır hayatın... Sil bütün hüzünleri yüreğinden, gözlerin tebesüme boğulsun, dudağından gülücükler eksik olmasın yar...

Çünkü şu an seni yaşıyor milyonlarca kez seni çoğaltıyorum yüreğimde ve senli bir sevda şölenini yaşıyorum seninle.

Aşka nasıl bakarsan, aşk da sana öyle bakacaktır. Gülersen gülecek ve güldürecek, ağlarsan ağlayacak ve ağlatacaktır. Bu gün olsun hüzünden söz etmeyelim...Gülerek sarılalım aşkımıza, gülerek bakalım şu visal anımıza ve hayata...

İnan ki her şeyin değiştiğini görecek hayata ve aşka bir başka sarılacaksın.

KÖMEN

(sevgili kömene sonsuz teşekürlerr güzel insan yazılarıyla anlam katann Sonsuz teşekürlerSmile harikasın iyi varsın)
Ara
chatlaq
[b]Hüzün Düştü Yüregime Satir Satir..
Gözlerimden yaşlar aktıkça yüregim biraz daha kanadı.

Biraz daha hüzünlendim
İsyan etmek istedim edemedim..

Gözyaşlarım yine aktı..
Hüzün düştü yüregime satır satır.
Öyle ince öyle narin düştü ki hüzün
Her düşünŞünde biraz daha kanattı yüregimi

Satır satır...içime yüregime işliye işliye düştü
Haykırdım,hıçkırıklarımla beraber bagırdım.
Ama hüzün satır satır işledi yüregime
Artık ne hıçkırıklarım ne bagırmalarım ne gözyaşlarım engel olabiliyo...
Dahada işliyo yüregime..

TeŞeKKürLéR HiLaL GüzéLdi ...Wink
[/b]
Ara
ÇiLeK
Sagol begenmene sevindim....herşey gönlünce olsun

Sevgilerimle..
Ara
ÇiLeK
AŞKIMA SIMSIKI SARILIYORUM...

Hüzünden bahsetmiyeccegim,bize yakışanı yapıcam mutlulukla sevdamı yaşıyacagım hüzün bize yakışmaz bilirim,hüzün degil tebessüm etmek yakışır...

Ölenle ölünmez diyen sevmeyi bilmeyenlere sözüm,sevmek sevmek ugruna ölmektir...ben sensiz nefes alamam ki yemek yiyemem su içemem ki sen yoksan..Gerçekten sevenleri sevmeyi bilen yürekler ölürler sevdam..Serçenin yüregi var bende sevdalım serçeler aglarlarsa ölürler bende aglarsam ölürüm sevdalım!!!Ama sen varsın ya aglamam ben gülerim aşkıma sıkıca sarılırım sevdalım..

Hüznü kederi,gözyaşını hep uzak tutalım bu sevdadan..Biz küçücük mutluluklardan bile büyük mutluluklar çıkaralım birlikte sahip çıkalım bu sevdaya hiç hüzünden bahsetmeden mutlulukla sıkıca sarılalım sevdamıza...biz hüzünlerin arkasındaki mutlulukları bulup çıkaralım birlikte...

Sevenler ölürler sevdalım ben sensiz kalırsam nefessiz kalırım,ekmeksiz sussuz kalırım aglarsam ölürüm sevdam ölürüm...
Hüzünden bahsetmiyorum sen varken ,sen varken sadece mutluluk var yüregimde,gözlerimde,,,,

Aşkıma Mutlulukla Sımsıkı Sarılıyorum...

ÇiLeK
Ara
TutkuM
sıcak sevgin bitmesin hiç canım..
hüzün uzak kalsın ...
güzel yüreğine sağlık...Smile
Ara
ÇiLeK
Sagol sibel ablam benim..
O güzel yüregin hep mutlu olsunn...
Ara
simla
çok ama çok güzel bir şiirdi.yüreğine sağlık çilek...
Ara
ÇiLeK
Sagol simla begenmene sevindim
Herşey gönlünce olması dileklerimle...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sen Yokken Hüzün Vuruyor Sayfalarıma.. ZeNiTH 21 1,676 04-14-2022, Saat: 08:16 PM
Son Yorum: wildfang
  Hüzün Saatiydi... blue_belial 11 548 04-12-2022, Saat: 09:25 AM
Son Yorum: wildfang
  Hüzün çiçeğim... history 1 519 01-22-2011, Saat: 02:32 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Yüreğime Sor yasak.tutku 4 526 05-03-2009, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: TutkuM
  Hüzün çiceği: cemil 0 420 11-04-2008, Saat: 10:08 PM
Son Yorum: cemil

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 06:22 PM