:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dostmusun?(Gerçek Dostlara)...
Ebu-CeNDeL
vatan_sever Adlı Kullanıcıdan Alıntı:serrhad_26 bana verdıgın sozu tutarsan sevınırım haftaya carsı ıznınde bakıcam egerkı benım konumu acmadıysan hayatta yasamana gertek yok SmileSmileSmileSmile bılırsın uctum mu tam ucarım mekansız jandarmadan sevgıler yuregıöden yuregıne kucak dolusu oppucukler SmileSmileSmileSmile Bayrağı bayrak yapan uzerındekı kandır...

Oyoyoyoyyy canım kardeşim benim sevgilerin en büyüğü benden mekansız jandarmaya gelsinSmile Kusura bakma kafam allak bullak son zamanlarda senin hakkında konu açmayı da unuttum o nedenle,suçluyum cezam neyse çekerim (:Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır...
Ara
simla
teşekkürler güzel bir yazı.ama nerdeeeeee böylesi?
Ara
a/r/z
Kime dostum dediysen bi zarar gördüm,bende sonunda dostlarımdan vezgeçtim.Bir tek dostum var o da canımdan da öte,çıkarsız bi dostluk varsa her zaman orda olmak en iyisi...
Ara
Ebu-CeNDeL
simla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekkürler güzel bir yazı.ama nerdeeeeee böylesi?

Bence karamsar olmayalım,mutlaka vardır böyle dostlar..Teşekkürler..
Ara
Ebu-CeNDeL
a/r/z Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kime dostum dediysen bi zarar gördüm,bende sonunda dostlarımdan vezgeçtim.Bir tek dostum var o da canımdan da öte,çıkarsız bi dostluk varsa her zaman orda olmak en iyisi...

Mutlaka dost dediklerimizden zaman içinde hepimiz hiç beklemediğimiz zararlar görmüşüzdür,dost seçimlerinde mutlaka hatalar yapmışsızdır ama dostlardan yine de vazgeçmek yanlış sanırım...Teşekkürler...
Ara
Beyaz
yüreğinize sağlık.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  gerçek bir dostluk hikayesi:( €sra 13 1,209 04-06-2022, Saat: 10:45 AM
Son Yorum: wildfang
  Gerçek Dostlara Firari Fırtına 25 1,416 04-05-2022, Saat: 09:06 AM
Son Yorum: wildfang
  GerÇek Dostluk MaSaL 1 876 03-25-2010, Saat: 11:08 AM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Editör'den Duygusuz Dostlara Firari Fırtına 23 2,829 12-30-2009, Saat: 10:26 PM
Son Yorum: rapunzel
  Gerçek Dost Gerçek Zenginlik... ufuk_can 10 1,608 08-09-2009, Saat: 09:44 PM
Son Yorum: ufuk_can

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 09:10 PM