:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ne yapmalıyım sizce....
GeCeı@Şžı@Äžı@
Intar Ettim Ama Olemedim SadSadSmileSmile :yikildim
Ara
EndLess
Yazık GencLıgınıze..Yazık...Bır Ekrana..Bakarak Tum Hayatına Yıon Verıyosun....

Intıhar etmıssmıs..Cok sveıyomus..Asıkmıs..SmileSmileSmile BunLar Sadece Beynınızın Sıze Oynadıgı Kucuk OyunLara ama HasarLArı Buyuk .OLur...SmileSmile

Sımdı Burda BazıLAır Dıcekkı Sende Yaasdın Aynı..Seyı Benımkının oLabıLme Ihtımalı OLmama ıhtımalınden daha yuksektı..Ama OLmadı...SmileSmileSmile

Neyse..Ne SanaLda Ne reelde...kendınden 7 Yas Buyuk Bırıne ..BagLanma...

HasarLArı Cok daha Buyuk OLur..Abı Tavsıyesı...Wink
Ara
EndLess
Yazık GencLıgınıze..Yazık...Bır Ekrana..Bakarak Tum Hayatına Yıon Verıyosun....

Intıhar etmıssmıs..Cok sveıyomus..Asıkmıs..SmileSmileSmile BunLar Sadece Beynınızın Sıze Oynadıgı Kucuk OyunLara ama HasarLArı Buyuk .OLur...SmileSmile

Sımdı Burda BazıLAır Dıcekkı Sende Yaasdın Aynı..Seyı Benımkının oLabıLme Ihtımalı OLmama ıhtımalınden daha yuksektı..Ama OLmadı...SmileSmileSmile

Ara
HIÇKIRIK
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yazık GencLıgınıze..Yazık...Bır Ekrana..Bakarak Tum Hayatına Yıon Verıyosun....

valla serseri çok güzel konuştun var ya beni dinlemiyo seni dinler belkiSmile
manyak ben olmasam geberiyodu:S:S:S
ya zaten bişeyde olmzdı 3 tanecik arı kesici içmiş Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
GeCeı@Şžı@Äžı@
haa Haaa Yaben Onun Için Etmedim Ki Intahar Bunalmiştim Herşeyden Ondan Nese Saolun Herşey IçinSmileSmileSmile
Ara
HIÇKIRIK
her bunaldığında intarmı edecen sen eyvah yandık:SBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
yağmur tanecikleriii
sen bejde vazgeçç hem msn hem yaş 15 tmm mutlaka aşkın yaşı yok ama 7 yaş fark var onun isteklerı yaşı kadar büyük olur tatlım benımm kendıne çok dıkka ett aman oyle çakkallar cok varr Wink
Ara
hüzünumuttur
herşeyi zamana bırak bence herşey yoluna gelir inş
Ara
sevdaxxn
gercekten yolun daha cok basındasın,daha karsına neler ve kımler cıkacak.bubu oturup dusundugune bıle gulucen kardesım
Ara
sevilay
kurtulduğun için oldukça şanslı sayılırsın..geriye dönüp baktığında bütün mutsuzlukların geçici olduğunu göreceksn..en çok ağladığın günü hatırlamaya çalıs,ama şimdi o günden hç eser kalmamış değlmi? emin olabilirisin ki şu anki sorununda,belki bir ay sonra hatırlanamayacak kadar manasız olcak gzell kardeşimm...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sizce ben ne yapmaliyim? bad girl 14 1,376 04-09-2022, Saat: 06:17 PM
Son Yorum: wildfang
  sizce durum nedir?:) hayal_gercek 18 2,479 11-10-2010, Saat: 02:30 PM
Son Yorum: baglamaci
  ...((((sizce)))...! yayaya 15 1,652 07-05-2009, Saat: 11:36 PM
Son Yorum: SEHİTLER_OLMEZ
  ne yapmalıyım :( *_qalbsis_Melenq_* 4 808 06-29-2009, Saat: 08:04 PM
Son Yorum: p£Lin
  Sizce Ne Yapmalıyım? *buqet* 11 1,207 09-03-2008, Saat: 06:39 PM