:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ne yapmalıyım sizce....
*Asİ-yÜrEk*
Ben diğer arkadaşlara katılmıyorum FIRTINa KIZ sana tek tavsiyem adamın peşini bırakma eminim oda birgün anlayacaktır.Senin ne demek istediğini ve erken demeyecektir.
Ara
uslanmaz_genc
arkadasım, oda birgun anlayacak, fırtına kız o da, bir gunu beklerse oooo bu yaşta Big GrinBig Grin daha cok bekletilir derim ne diyim!
*Asİ-yÜrEk*
Peki kardeşim aşk varsa yaş önemlimidir sence.
Ara
Patikli_Penguen
eğer yaşın gerçekten 15se o adamı hemen sil derim seni üzmek istemem ama nasıl öğretmen bu emin misin öğretmen olduğuna
Ara
kı@ymı@k=)
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben diğer arkadaşlara katılmıyorum FIRTINa KIZ sana tek tavsiyem adamın peşini bırakma eminim oda birgün anlayacaktır.Senin ne demek istediğini ve erken demeyecektir.

önce Allah sana akıl fikir versin hasann

sanada gelincee
1)nette yaşayabileceğin hiç bir ilişkinin gerçek olabileceğine inanma
2)yaş farkıını ne kadar önemli bulmasalardaa bu insan ilişkilerinde önemli bii meselee
3)sen bu yaştaa herşeyii tozpembe görürsün o hayatın gerçeklerini görmüştüür yani hayatındaa siyahta vardıır beyazdaa
4)onun istekleri senin verebileceğin şeylerden çok daha fazladıırr
5)sen daha çok kişiyle tanışacaksın bu duyguları daha çok yaşayacaksınn ama o bi yerden sonra ciddiyet isteyecektiir o zaman iş ciddiye binincee sen korkucaksınn
6)hadi oldu diyelim ilerdee bu adam yaşlanıcak sen hala genç kalıcaksın vee mutsuz bi birliktelik olucak
7)senin dahaca karakterin oturmadığından o seni parmağında oynatıcak ruhun duymicak
8)senn daha lise öğrencisisin o işini eline almış bi yetişkinn vee eğer saf değilsee senle ciddi düşünmezz eğlenmekk vee kafa dağıtmaktıır amacııı bi çocuğu ne kadar gerçek sevebilirkii saçmaa

yani diyeceğimmm eğerkii bi ilişki istiyosan kendin gibi birini bull o sanaa her şekilde büyük geliirr tamammı canımmm bi işe başlarkenn çevrenede bak birazz hiç bişeey sandığın kadarrr basit değilll

birdee şuan yaşayacağınn aşklarr deniz kenarınaa yazılan yazılar gibidirr sen sürekli yazarsınn her gelen yeni dalga siler geçerr bi gün birini sevdiğinin düşünürkennn bakarsınn yarın sıkılmışsınn olgun yaşına geldiğindee yani seenn geldiğindee gerçekteenn hayatının erkeğini hayatını paylaşmak için kabul ett çünküü o zaman yazacağın yazınınn dalganın geleceği yere değill daha ileri yazıması gerektiğini anlarsınnn

..................................................................................
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
o sana uc dört beden buyuk guzeLim bencede bosver Smile
Ara
HIÇKIRIK
Boşunsa çenenizi Yoruyosunuz Hala Daha Konuşuyo çocukla:S Annem Kalayacak Bi Gün Var YaBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
kı@ymı@k=)
annene söylee iyii bii dövsünn Big GrinBig GrinBig Grin tövbee yaaa hata yapmaktann keyif alırmı insann
Ara
GeCeı@Şžı@Äžı@
tamam Karişmayin Bana
W
Ara
kı@ymı@k=)
FIRTINA KIZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam Karişmayin Bana
W

açmasaydın o zaman konuyu sende canımmm ne yapim dedin yazdıkkk şimdii karışmayın demen ayıp oluyoo
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sizce ben ne yapmaliyim? bad girl 14 1,377 04-09-2022, Saat: 06:17 PM
Son Yorum: wildfang
  sizce durum nedir?:) hayal_gercek 18 2,479 11-10-2010, Saat: 02:30 PM
Son Yorum: baglamaci
  ...((((sizce)))...! yayaya 15 1,652 07-05-2009, Saat: 11:36 PM
Son Yorum: SEHİTLER_OLMEZ
  ne yapmalıyım :( *_qalbsis_Melenq_* 4 808 06-29-2009, Saat: 08:04 PM
Son Yorum: p£Lin
  Sizce Ne Yapmalıyım? *buqet* 11 1,208 09-03-2008, Saat: 06:39 PM