:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Morcivet (MeSuT) FuN cLuP
_BarBie_
MeSuT Abime benden ufak bi jestSmile Umarım bana kızmaz...Smile Confusedmiley16:
MoRci faN cLup GururLa SunAr. Big Grin

mesut9nftz5.jpg

Evet Gördüğünüz gibi arkadaşlar Mesut abi'den klasik karizma poz...

morcifx5.jpg

Daha Lise yıllarında yakışıklılığı ve karizmasıyla ön plana çıkacağı belliymiş...

klccg4.jpg

Morcivet'ten her zaman ki gibi mükemmel karizma bir poz daha...

mes1cr9.jpg

Masum ve dikkat çekici bir poz daha...Smile

mes1to0iv1.jpg

Hayran kitlesini hemen hemen bu resmi ile mest etmiştir.Masum bakışlarıyla duygusuz.com forum üyelerinin özellikle bayanlarının kalbini feth etmiştir.

mes3wu6ds5.jpg
Namahrem bir resim olmasına rağmen forumda en çok görüntülenen fotoğraflardan birisidir.

asasasaxc9.jpg

Mütevazılığını bir çok resimde gösterdiği gibi bu resimde de göstermiş bulunmaktadır.Ayrıca forumda yayınlanmayan birçok gizli Morcivet resimleri bulunmaktadır.
Smile Confusedmiley16:

messssaw0.jpg

Bu resimin hikayesi çok ilginç.Kafasını kaza eseri kapıya çarpmış ve alnı şişmesin die buz torbası görevini gören buzluktan çıkmış peynir torbasını alnına koymuştur.

21yq7.jpg

Keremcem'e benzemesiyle tanınan Morcivet namı adıyla MeSuT (abim) bu resimlerin her karesinde farklı pozlar vermiş olsa bile yine Keremcem ile olan benzerlikleri gözden kaçmamıştır.Aslında bu durumda kendisi şikayetçidir.Ama elden ne gelir insanlar çift yaratılmıştır sözünün bire bir karşılığıdır bu benzerlik.(Mesut abi en güzelini finale sakladımBig Grin)

UYARI: Sayın Morcivet'e(Mesut abime) ulaşmak isteyen ve hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen üyelerin(özellikle bayann üyelerBig Grin)bizzat bana(Menajeri _BaRbİe_) başvurmaları gerekmektedir.Big Grin Morcivet'in elimde sitede henüz yayınlanmamış bir çok resmi bulunmaktadır.Big Grin Özellikle imzalı resim almak isteyen üyelerimizin belirli msj sayısına sahip olmaları gerekmektedir.Duygusuz.com forum üyelerinin hemen hemen hepsinin gönlünde taht kuran MeSuT(abim) kısa zaman içinde gerekli açıklamaları yapacaktır veya bizzat bana bildirecektir ve ben sizlerle paylaşacağım.Big Grin Morci hakkında ki tüm konular bu çatı altında toplanacaktır.Big GrinSayın Morcivet teşekkürlerini iletmemi bizzat benden rica etmiştir.Big Grin Duygusuz.com üyelerine duyurulur.Big Grin Big Grin Big Grin(son zamanlarda gördüğü ilgi ve alakadan dolayı bu konuyu açmayı boynumun borcu bildimBig Grin)

...ThE EnD...

Hazırlayan ve sunan: _BaRbİe_ Big Grin
İletişim ve irtibat : _BaRbİe_
Ara
speedy_girl
€v€T h€M$oM KaR!ZmA Yha SmileSmileSmile sAoL ßaRß!€ Smile €m€ğ!n€ saÄžLıK jNm Smile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Morcivet bence buna kızmaz hatta hoşuma gider çok karizmatik ama.
Ara
simla
güzel olmuş eline sağlık barbie
Ara
_BarBie_
Rica ederim arkadaşlarBig Grin beğendiyseniz ne mutlu bana Smile Mesut abimde beğenir inşSmile
Ee kimin abisi beea Big Grin
Ara
TutkuM
barbie canım çok güzel hazırlamışsın ....
emeğine sağlık canım.....
canım arkadaşlarla bir eğlence yapmayı düşünüyoruz
keremcem'in turneleri varmış. sen morci'nin menejeri olduğuna göre seninle irtibata geçsem bir organizasyon hazırlasak benzerlikten dolayı play back yapsa olmaz mıBig GrinBig Grin
Ara
_BarBie_
Pm Atmanız rica olunur.Big Grin
Piyasada daha yeni olduğumuz için tekliflere açığız.Playback yapmasına gerek yok bence Keremcem'e taş çıkarır.Hem dış görünüşüyle hemde sesiyleBig Grin
Rica ederim ablacımWink
Ara
TutkuM
canım biz playback'te hem fikir olalım
ordaki insanları kaçırmayalımBig GrinBig Grin
pm atacağım sanaBig GrinBig Grin
hafta sonu düşünüyoruzBig GrinBig Grin
Ara
_BarBie_
Olabilir benim bi Mesut abime sormam gerek Hafta sonu bi programımız yoksa geliriz inş ama söz vermim Big Grin
Ya ablacım playback sesine güvenmeyenlerin yaptığı bişey ama ben Mesut abimin sesine güveniorum canlı performansını izlemek gerekBig Grin aradaki farkı anlarsınız o zamanBig Grin Big Grin

(Pm atılması dikkatle rica olunur.Özellikle ilgilenen bayan üyelerin)Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
TutkuM
siz bir görüşün haber bekliyoruz bizde ona göre ayarlamalar yapacağızBig GrinBig Grin
barbie canım gerçekten güzel hazırlamışsın tekrar emeğine sağlık canım....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **gs Fan Clup** roket55 57 2,771 04-13-2022, Saat: 09:48 PM
Son Yorum: wildfang
  Beyazıt Öztürk Fan clup PrinceSs 7 5,245 04-10-2022, Saat: 12:03 AM
  Yunus Emre Fan Clup PrinceSs 7 759 04-09-2022, Saat: 06:23 PM
  zEkeriya beyaZ fun CLup rapmania 3 643 04-08-2022, Saat: 09:40 AM
  Rap ManyaqLarı Fun cLup rapmania 33 2,209 04-08-2022, Saat: 09:34 AM