:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serseri127 den şikayetçiyim
EndLess
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin atilla abiiiBig GrinBig GrinBig Grin
ya anlamadim bi nokta var madem siz birbirinizi pek sevmiyor yada anlasamiyorsaniz msnde neden yazisiyorsunuzki? herkez kendi yolluna baksin iste o zaman tartisma filan cikmaz delkanli yürek sen kendi
yolluna
serseri sende kendi yolluna forumda birbirinizi görmemezlikten gelin ne olucaki...

Azra ben bu adamı tanımam bıle adresımıde o ekledı..Forumdada bulasmam..Ne ısım olur..Pembeye bısye demıs bende saka maksatlı ne oluyor burda dedım.ÖLe basLAdım ne ısım olur bu adamLa benım...:
SmileSmileSmileSmileSmile
Ara
BiRiciGim
hm tamam serseri delikanli yürek yanlis anlamis bosver takma üzme kendini senSmile
Ara
YARGIÇ
Eğer bir kişiden şikayetçi oluyorsanız öncelikli olarak ondan farklı ve haklı davranmanız gerekir.Özel olarak aranızda ne sorun olduğu bizleri ilgilendiren bir durum değil ancak duygusuz.com forumları içerisinde birbiri ile uğraşan ve buradaki diğer arkadaşların huzurunu kaçıracak şekilde davranan herkes ile sizin tabirinizle ben uğraşırım.Şimdi sizlerden tatlı dille ricada bulunuyorum forum içerisinde huzursuzluk yaratacak şekilde davranmayın ve aranızdaki problemi mümkün olduğunca sevgi ve saygı çerçevesinde kendi aranızda çözmeye çalışın.Eğer bizim aramızdaki sorunu çözemeyiz diyorsanız forum içerisinde tartışmalarınızı görmek istemiyorum.Bu uyarımın aksine davranışlar sergilediğiniz takdirde oluşabilecek durum ve verilebilecek cezanın sorumluluğu sizlerin üzerindedir.
Bu konuyu sizler ile bu şekilde tekrar karşı karşıya gelmemek umudu ile burada kapatıyor ve kilitliyorum iyi eğlenceler dilerim....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yönetimden şikayetçiyim!!! isyanbitmezzz 43 2,459 04-10-2022, Saat: 11:38 PM
Son Yorum: wildfang
  Aktif Olmayanlardan Şikayetciyim ... Firari Fırtına 31 1,406 04-10-2022, Saat: 12:16 PM
Son Yorum: wildfang
  Kendimden Şikayetçiyim. *Asİ-yÜrEk* 10 1,323 10-28-2008, Saat: 11:26 PM
Son Yorum: gnc_fb
  Misafir Üyelerden Şikayetciyim .... Firari Fırtına 16 1,199 10-09-2008, Saat: 07:45 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Şikayetçiyim Leader 53 3,116 10-04-2008, Saat: 06:26 AM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:37 PM