:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serseri127 den şikayetçiyim
:: CiMCiMe ::
hey Allah'ım tam bi komedi Big GrinBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
:: CiMCiMe :: Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hey Allah'ım tam bi komedi Big GrinBig Grin

Komedi filan değil iyi tarafıma denk geldi eğer taş kalpli bir insan olsaydım şikayeti geri almazdım ama dedimki kendi kendime yaa ben ne yapıyorum adam şurda can sıkıntısını gideriyor en iyisi kalsın dedim ve şikayeti geri aldım sanırım yeterlidir.
Ara
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Komedi filan değil iyi tarafıma denk geldi eğer taş kalpli bir insan olsaydım şikayeti geri almazdım ama dedimki kendi kendime yaa ben ne yapıyorum adam şurda can sıkıntısını gideriyor en iyisi kalsın dedim ve şikayeti geri aldım sanırım yeterlidir.

Hepimiz eğlenmiyo muyuz şurda..Yada hepimiz arkadaş değil miyiz..Bak keyfine böyl ufak şeylere de takılma bence Wink
Ara
*Asİ-yÜrEk*
:: CiMCiMe :: Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hepimiz eğlenmiyo muyuz şurda..Yada hepimiz arkadaş değil miyiz..Bak keyfine böyl ufak şeylere de takılma bence Wink

Ben zaten düşündüm ve vazgeçtim. Belki beni arkadaş olarak görmüyorsunuz ama ben hepinizi çok seviyorum.
Ara
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben zaten düşündüm ve vazgeçtim. Belki beni arkadaş olarak görmüyorsunuz ama ben hepinizi çok seviyorum.

Alaka yok..Bu tür düşüncelere kapılman yersiz..Rahat ol sen..Kimsenin kimseyle bi derdi sorunu yok..
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
:: CiMCiMe :: Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Alaka yok..Bu tür düşüncelere kapılman yersiz..Rahat ol sen..Kimsenin kimseyle bi derdi sorunu yok..

Sersi ne zmn gitti GizemLi guzeL Smile
Ara
BiRiciGim
ne oluyor ya:S ya ablacim serseri yapmaz sana saka yapmis takilmistir:S
Ara
GCLRNFNS
valla hüso sen insanların saglıklarıyla okadar oynuyorsun ki
o yüsden serserinin bu yaptıklarını görmesden geliyorumm..Big Grin
Ara
BiRiciGim
Big Grin atilla abiiiBig GrinBig GrinBig Grin
ya anlamadim bi nokta var madem siz birbirinizi pek sevmiyor yada anlasamiyorsaniz msnde neden yazisiyorsunuzki? herkez kendi yolluna baksin iste o zaman tartisma filan cikmaz delkanli yürek sen kendi
yolluna
serseri sende kendi yolluna forumda birbirinizi görmemezlikten gelin ne olucaki...
Ara
GCLRNFNS
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin atilla abiiiBig GrinBig GrinBig Grin
ya anlamadim bi nokta var madem siz birbirinizi pek sevmiyor yada anlasamiyorsaniz msnde neden yazisiyorsunuzki? herkez kendi yolluna baksin iste o zaman tartisma filan cikmaz delkanli yürek sen kendi
yolluna
serseri sende kendi yolluna forumda birbirinizi görmemezlikten gelin ne olucaki...

azracım süpersin yaaa valla şimdi ben sölicektimm bu nasıl bi iş diee
ama şunu biliyorumkii bizim kartalımız bitanedirr şakacıdır sevecendirr
saygılıdır ve üzerine kellemi koyarımki kimseye yanlışı olmazzzz....Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yönetimden şikayetçiyim!!! isyanbitmezzz 43 2,459 04-10-2022, Saat: 11:38 PM
Son Yorum: wildfang
  Aktif Olmayanlardan Şikayetciyim ... Firari Fırtına 31 1,406 04-10-2022, Saat: 12:16 PM
Son Yorum: wildfang
  Kendimden Şikayetçiyim. *Asİ-yÜrEk* 10 1,323 10-28-2008, Saat: 11:26 PM
Son Yorum: gnc_fb
  Misafir Üyelerden Şikayetciyim .... Firari Fırtına 16 1,199 10-09-2008, Saat: 07:45 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Şikayetçiyim Leader 53 3,116 10-04-2008, Saat: 06:26 AM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 03:07 AM