:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olaya Bak!!!!!!!!!!!!!!
Patikli_Penguen
Sitenin üyelerinden Delikanli_yurek le msnde de konuşmaya basladık bugün kendisi ankarada bildiginiz gibi ben istanbul avatarda fotoyu görünce ben seni yazın istanbula geldiğimde gördüm dedi önce dalga geçiyo sandım ama sonra bi yer adı söleyince şaşırdım kaldım ya hala şaşırıyorm olaya bakın gerçekten görmüş allahın işi ya olmaz demeyin Smile Smile
Ara
The jøkéЯ™
İstanbuL kücücük ya oLur böLE wakaLar Big Grin
Ara
eliff6161
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İstanbuL kücücük ya oLur böLE wakaLar Big Grin
:yikildim:.........
Ara
*Asİ-yÜrEk*
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İstanbuL kücücük ya oLur böLE wakaLar Big Grin

Türkiyenin en büyük ili nasıl küçük diebiliosun anlamadım yani.
Ara
eliff6161
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Türkiyenin en büyük ili nasıl küçük diebiliosun anlamadım yani.
kafa buluyoo yawww
Ara
BiRiciGim
:yikildim: olabilir ama tabiki iligich tn büyük yer seni görmesi sok edinci yani ama ne güzelSmile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Bende msndeki avatarını görünce şaşırmıştım Allah Allah ben bu kızı daha önce gördüm sanırım dedim bu sefer benzetiyorum die düşündüm ama demekki benzetme değil gördüm.Bir düğün için gittim site üyesinin birini gördüm çok enteresan.
Ara
AfrâsyâB
beni görmeyek isteyen bize gelsin Big Grin
Ara
BiRiciGim
:yikildim: allah cikita alemsinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Seyduna
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Türkiyenin en büyük ili nasıl küçük diebiliosun anlamadım yani.
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:13 PM