:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
__***Yardım Edin***__
hakan2796
kalp5.jpg

duygusuz comun üyeleri abilerim ablalarım kardeşlerim tanıdığım tanımadığım hepimiz burda bir ailesi bende sizlerin bir kardeşiyim eğer işinizden 2 dk. zaman ayırıp ta bana yardım edecek 3-4 cümlelik yardımlarınızı esirgemez iseniz çok güzel olacak burda yardım eden ya da etmeyen abilerim ablalarım kardeşlerime şimdiden teşekkürlerimi sunarım...

duruma gelince

durum kız meselesi okulda bir tane kıza aşık oldum kız başka birini seviyor ama sevdiği kişi ile ayrılar ben onla birlikte olmak istiyorum nuh diyor Peygamber demiyorum diyor ben senin gerçek sevdiğine inanmıyorum 2 senedir peşindeyim zor bela ınandırdım yine nuh diyor Peygamber demiyor Şimdi olayı biliyorsunuz bana yardım ederseniz Çok Minnettar kalacam....

kumsala-cizilen-kalp.jpg
CaNaT
Konu yanlış bölüme açıldığı için taşınmıştır...

durumuna gelince 2 senedin onu kendine sevgine inandıramamışsan baya bi zor
olacak bundan sonrada inandırman bence
yapabiliyorsan vazgeç diyeceğim ama bi işe yaramayacak tabiki
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Konu yanlış bölüme açıldığı için taşınmıştır...

durumuna gelince 2 senedin onu kendine sevgine inandıramamışsan baya bi zor
olacak bundan sonrada inandırman bence
yapabiliyorsan vazgeç diyeceğim ama bi işe yaramayacak tabiki

aynen katiLiyorm
Ara
Resimler&Hayaller
Nedir bu kızların erkeklere çektirdikleri Smile Boşver güzel kardesım anlamayana ne yapılabilir ki...
Ara
*Asİ-yÜrEk*
onun çok sevdiği birşeyi hediye olarak alabilirsin ama yine işe yaramazsa boşwer salla gitsin.
Ara
chuLsuzz péri!
yha bence kıs sana inanmıorum demişş o yalandır sen kendine manyaq bi tarzz yap
saçlar filan cool bişey kıs senle çıkmak için yalvarır bide kısı pek tınlamıyomus gibi yapBig Grin
Ara
hakan2796
qökçe nil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yha bence kıs sana inanmıorum demişş o yalandır sen kendine manyaq bi tarzz yap
saçlar filan cool bişey kıs senle çıkmak için yalvarır bide kısı pek tınlamıyomus gibi yapBig Grin

önce yardımlarınız için teşekkürler arkadaşım çook manyaq bir şey diyorsun süper bir şeyyBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
chuLsuzz péri!
ö.deilTongueTongueTongueTongueTongueher zaman:TongueTongueTongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 972 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ben bu acıdan ölüyom ... yardım djseninim 20 1,079 04-14-2022, Saat: 01:12 PM
  Lacey'ye yardım kampanyası başlatıldı! :)) Lacey 15 732 04-13-2022, Saat: 12:28 AM
  Yardım Lazım,İşin Ehli Birinden Tavsiye Lazım. Namasaki 28 2,289 10-05-2010, Saat: 04:08 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  biri bana yardım etsin unutamıorm!! wazqecilmezim 21 2,423 07-11-2010, Saat: 01:01 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 01:04 PM