:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zeki Triko'dan Ahmet Çakar'a bikini
ѕqρα кJмя
219401.jpg

Zeki Trikonun koyu Fenerbahçeli sahibi Zeki Başeskioğlu, sivri dilli Ahmet Çakar'a bikiniyi gönderdi... Bikininin özelliklerine gelince;

Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Zeki Triko'nun sahibi Zeki Başeskioğlu, Ahmet Çakar için Show TV binasına dünyaca ünlü bikinilerinden birini gönderdi. Sarı Lacivert renkte olan bikini XXXL boyutlarında...

Dünyaca ünlü mayoları üreten Zeki Triko'nun koyu Feherbahçeli sahibi Zeki Başeskioğlu, "Fenerbahçe turu atlasın ben bikini giyerim" diyen Ahmet Çakar'a bu sabah ilginç bir sürpriz yaptı.

ÇAKAR'IN BEKLEMEDİÄžİ SÜRPRİZ
Başeskioğlu, Ahmet Çakar'ın 6 Pas programının yayınlandığı Show TV binasına, Çakar'a iletilmek üzere dünyaca ünlü bikinilerinden birini gönderdi.

ZEKİ BAŞESKİOÄžLU'NDAN NOT
Zeki Başeskioğlu gönderdiği hediye paketine ise; "Sayın Çakar size dünyaca ünlü bir marka olan Zeki Triko yakışır, tıpkı Fenerbahçe gibi..." notunu iliştirdi.

BİKİNİ XXXL BOYUTLARINDA
Başeskioğlu'nun gönderdiği bikini merakla beklenilenin aksine g-string modeli değil ama sarı-lacivert renklerde ve en büyük model.
Ara
€kim Rüzqarı@
Wooww masaLLahh coktaa yakısmıss yaww Big Grin Fener'i tanıyamamıs haLa böLe bikinide qiydirtir adama . Big Grin
Ara
3qéN
:yikildim: :yikildim: :yikildim:

Yakı$ır Big GrinBig Grin
Ara
simla
ooofff be nasıl da yakışmış :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  "Alex akıllı ve zeki bir futbolcu" Ñ•qρα кJмя 1 380 04-12-2022, Saat: 06:56 PM
Son Yorum: wildfang
  Küçük Emrah ‘RUH’u! - Ahmet Konanç Ñ•qρα кJмя 1 434 05-28-2008, Saat: 10:13 PM
Son Yorum: ~uqqaLa~
  Ahmet Çakar bikini giyecek Shrewish 9 454 03-09-2008, Saat: 04:07 AM
Son Yorum: AfrâsyâB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 03:07 PM