:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'Onu sevmeyeceğiz de kimi seveceğiz''
ѕqρα кJмя
alisen01.jpg

Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Ali Şen, sarı-lacivertli kulübün mevcut başkanı Aziz Yıldırım'ı överek ''Böyle başkanı sevmeyeceğiz de kimi seveceğiz'' şeklinde konuştu.

Lig TV'de bir programa katılan Şen, Aziz Yıldırım'ı kıskanmadığını belirterek, ''Böyle bir başkanı sevmeyeceğiz de kimi seveceğiz'' dedi.

Şen, Yıldırım'ın her kulüpte olması gerektiğini ifade ederek, şöyle konuştu:
''Bu adamı sevmemezlik yapamam. Herkes bu adamı sevsin. Kendisini kıskansaydım bu lafları etmezdim. Kıskanma, hiçbir zaman söz konusu olmamıştır. Öfke ve kızgınlık olmuştur. İnsan ilişkilerinde zayıflıklar görüyorum. Bu konularda bu yaz biraz baş başa, ağabey kardeş gibi nasihatlarda bulunacağız. Dinler, dinlemez bilemem. Uğur Dündar, 'Stadın önüne heykelini koyalım' dedi. Nereye isterse koyalım. Ortada iş yapan bir adam var. Kıskançlık zaten yoktu. Şimdi kızgınlık da yok.''

Fenerbahçe'nin, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde final oynayıp kupayı alacağı iddiasında da bulunan Ali Şen, ''Fenerbahçe, Sevilla'yı 3-2 yenerken mutlu değildim, öfkeliydim. Takım kötü oynadı. Sevilla da kötü oynamıştı. İspanyol ekibi dün akşam da kötüydü. Biraz umutsuzdum. Farklı mağlup olabileceğimizi bile ilk defa düşündüm. Elenseydik herkes Volkan'da kusur bulacaktı. Fenerbahçe oyun disiplininden kopmadı. Bütün oyuncular verilen görevi yaptı. İnşallah kupayı alıp geleceğiz'' dedi.
Ara
3qéN
yani onu sevmeyelim de kimi sevelim Big GrinBig Grin
Ara
CaNaT
Beni sevin anacım yaws Big GrinBig GrinBig Grin

benim neyim eksik Aziz Yıldırım dan Big GrinBig Grin karizma dersen o biçim Big GrinBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
FenerLi değilsin abi bastan kaybediyorsun Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 10:08 AM