:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ne olacak fenerin hali :D:D
CReATuRE
FB_Ankaragucu3.jpg

Ankaragücü: 0 - Fenerbahçe: 0

90+3.Dakika: Murat Eroğan çıktı yerine Şevki maça dahil oldu.
90.Dakika: Gökhan çıktı yerine Tevfik girdi.
90.Dakika: Cem Can penaltı noktası üzerindeki Bebbe'ye ortaladı. Bu oyuncunun vuruşunda Serdar topa güçlükle sahip olarak mutlak bir golü önledi.
89.Dakika: Bebbe'nin pasıyla hareketlenen El Yasa'nın sağ çaprazdan vuruşu direğin dibinden auta gitti.
88.Dakika: Ali Bilgin sağ çaprazda Cem Can'ı indirdi. Hakem faulu verdi. Murat Erdoğan'ın kullandığı serbest atışta top auta çıktı.
86.Dakika: Kazim oyundan çıktı yerine Deivid mücadeleye dahil oldu.
84.Dakika: Alex'in kornerinde Yasin topu arkaşa aşırttı. Kaleci Serkan son anda topu yumrukladı.
Serdar oldukça başarılı bir performans sergiliyor.
83.Dakika: Gökhan Serdar ile bir kez daha karşı karşıya kaldı. Başarılı olan taraf yine kaleci Serdar oldu...
83.Dakika: Alex'in cepheden kullandığı serbest atışta savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
79.Dakika: Alex korneri Vederson ile paslaşarak kullandı. Savunma araya girip Ankaragücü adına kontratak başlattı. Gökhan Fenerbahçe kalecisi Serdar ile karşı karşıya kaldı. Serdar yatarak pozisyonu kurtardı.
76.Dakika: Ara pasıyla ceza alanına giren Bebbe kaleciyle karşı karşıya kaldı. Bu oyuncunun vuruşu direk dibinden auta gitti.
Ankaragücü maçta ofsayt taktiğini çok sistemli bir şekilde uyguluyor...
74.Dakika: İlkem sarı kart gördü.
73.Dakika: Ankaragücü'nde Murat Duruer çıktı İbrahim Said girdi. Fenerbahçe'de ise Uğur Boral oyundan çıktı yerine Ali Bilgin girdi.
72.Dakika: İlhan Parlak'ın şutu kaleciden döndü.
66.Dakika: Cem Can soldan ortaladı. Murat'ın vuruşu kaleci Serdar'da kaldı.
62.Dakika: Kemal çıktı, yerine İlhan Parlak karşılaşmaya dahil oldu.
61.Dakika: Vederson'un kullandığı serbest vuruş savunmadan döndü, dönen topa Önder'in sert vuruşu üstten dışarı çıktı.
57.Dakika: Fenerbahçe savunmasının arkasına atılan topa Cem Can hareketlendi, fakat öncesinde ofsayt bayrağı havadaydı.
52.Dakika: Gökhan'ın sağ çaprazdan ceza sahasına ortasına Murat yatişemeyince top dışırı çıktı.
Karşılaşmanın ikinci yarısı orta saha mücadelesi şeklinde geçiyor.
47.Dakika: Kezman kaleciyle karşı karşıya kaldı, ancak hakem ofsayt düdüğünü çaldı.
Karşılaşmanın ilk yarısı 0-0 eşitlikle sona erdi.
45.Dakika: İbrahim Ege'nin uzak mesafeden şutu auta gitti.
43.Dakika: Ankaragücü'nde Lamas, Fenerbahçe'de ise Kazım sarı kart gördü.
36.Dakika: Gökhan'ın şutu Yasin'in göğüs kafesina çarptı. Genç oyuncu bir süre acı içinde kıvrandıktan sonra tekrar maça dahil oldu.
35.Dakika: Alex'in kornerinde Edu'ya çarpan top auta gitti.
33.Dakika: Kemal sarı kart gördü.
28.Dakika: Murat Erdoğan'ın kullandığı korner atışında top kaleci Serdarda kaldı.
27.Dakika: Alex'in kullandığı kornerde savunma topu uzaklaştırdı.
24.Dakika: Sağ kanatta topla buluşan Kazım'ın ceza sahasına ortasına keleci Serkan uzanarak aldı topu.
Zeminin bozuk olması nedeniyle futbolcular top kontrolünde oldukça zor anlar yaşıyorlar.
14.Dakika: Ceza sahası sağ çaprazda topla buluşan Kazım, ceza sahası içine bindirme yapan Kezman'a ortası hızlı olunca top yandan dışarı çıktı.
11.Dakika: Fenerbahça savunmasının arkasına atılan uzun ortaya Bebbe hareketlendi, öncesinde kaleci Serdar çıkarak aldı topu.
10.Dakika: Alex'in yine sağ kanattan kullandığı frikikte top savunmadan döndü.
5.Dakika: Soldan Alex'in kullandığı serbest atışta Önder ceza alanında yerde kaldı. Hakem devam dedi.
4.Dakika: Murat Erdoğan'ın sağ köşeden kullandığı kornerden Ankaragücü bir sonuç alamadı.
Karşılaşma başladı her iki takıma da başarılar dileriz

Hafta içinde ezeli rakibi Galatasaray'a yenilerek Kupa'da havlu atan Fenerbahçe Süper Lig'in 24. haftasında Ankaragücü'ne konuk oluyor...
STAT: 19 Mayıs
HAKEMLER: Halis Özkahya, Mustafa Emre, Eyisoy Nihat Mızrak
ANKARAGÜCÜ: Serkan, El Yasa, Tolga, Lamas, İlkem, Cem Can, İbrahim Ege, Murat Erdoğan, Murat Duruer, Gökhan, Bebbe
TEKNİK DİREKTÖR: Hakan Kutlu
FENERBAHÇE: Serdar, Önder, Yasin, Edu, Vederson, Colin Kazım, Selçuk, Kemal, Uğur, Alex, Kezman
TEKNİK DİREKTÖR: Arthur Zico
CReATuRE
Pardon hakemin adını yanlış yazmışım CÜNEYT ÇAKIR OLACAKTI..

Ve fener bahçeyi gene hakem cüneyt Çakır yaktı...Yazık bu fenere ya nedir bu hakemlerden çektiği Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

:yikildim::yikildim::yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
ѕqρα кJмя
Lig Sonunda anLarsın Big Grin

2 haftadır eksik oLdugumuzu sonunda ne oLacagını gorursun Big Grin

Ki bu hafta 8jk kazanacağı icin bizim kaybettiğimiz bisey olmayacak Wink

FenerBahce'm'e simdiden SEVİLLA macında basarıLar Wink

Tarih yazmaya AZ kaldı!.
Ara
CReATuRE
Dediklerine aynen katılıyorum mert ....

AMA GÜLMEKTEN KATILIYORUM ...

SEN HALA MI KONUŞUYOSUN...Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

:tey::tey::tey::tey::tey::tey::tey::tey::tey::tey:

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
ѕqρα кJмя
Sen konusma takibi BAKANI mısın ?

Saane konusurum konusmam!.

Süpriz misin gece gece ya,2 dk mantıklı cümleler yaz,

Ki seviyeli bi tartısma olsun

3 yasındaki cocuk laflarıyla gelme karsıma

haydi rasgele

git dısarda saklambac oyna
Ara
~uqqaLa~
evett =)

Tarih yazmaya AZ kaldı!. Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tuncay: “Benim ma??m olacak” Ñ•qρα кJмя 1 354 04-01-2022, Saat: 02:17 PM
Son Yorum: wildfang
  Herşey farklı olacak! chuLsuzz péri! 0 379 08-14-2008, Saat: 07:35 PM
Son Yorum: chuLsuzz péri!
  Chelsea'e Yarı Final yolunda bol şans! (Çünki buna çok ihtiyacı olacak!!!) blue_belial 24 1,252 04-08-2008, Saat: 07:29 PM
Son Yorum: MorciveT
  Bir Gün Herkez Galatasarayli Olacak(dünyanin En Iyi Futbolcusu Kim) ceza_17 12 980 12-31-2007, Saat: 11:16 AM
Son Yorum: aLy™
  Olacak o kadar! 1-1 ask_sehidi 20 968 10-15-2007, Saat: 04:19 PM
Son Yorum: monita

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 02:39 PM