:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bazı Kızlar Neden Evde Kalırlar ??
Capule
ehuehuhue gerçekten çok iiydi dostum
Ara
MorciveT
keram88 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ok ho?..zaten kadad?nlar olmasa hi? sorun olmazd? d?nyada...

Ben ?ahsen sana kat?lm?yorum... O zaman erkekler olmasayd? kad?nlar i?inde dunyada hi? bir sorun olmad? desek... Ben ce bunada kat?lmak m?mk?n de?ildir...

Kad?nlar, kad?nlar?m?z ;

Bizi d?nyaya getiren analar?m?z, g?z? gibi bakan, her?eyden sak?nan ve bizi bugunk? halimize gelmede yard?mc? olan, temelimizi atan kad?nlar?m?z... Kad?n olmasayd?, bu g?nleri g?remezdin...

Kad?nlar, Kad?nlar?m?z ;

Senin g?nl?k ya?am?n? pratik bir ?ekle sokan kad?nlar?m?z... Yemegini haz?rlayan, ?ama??rlar?n? y?kay?p ?t?leyen, ba?z? duygular? ya?amanda tek ?are olan kad?nlar?m?z... Sana bir evlat sunabilen kad?nlar?m?z...Sana babal?k duygusunu da ya?atand?r kad?nlar?m?z...

?imdi tekrar d???n kad?nlar olmasayd? sence dunyada hi? bir sorun kalmaz m?yd? ?????
Ara
dedekelle
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben ?ahsen sana kat?lm?yorum... O zaman erkekler olmasayd? kad?nlar i?inde dunyada hi? bir sorun olmad? desek... Ben ce bunada kat?lmak m?mk?n de?ildir...

Kad?nlar, kad?nlar?m?z ;

Bizi d?nyaya getiren analar?m?z, g?z? gibi bakan, her?eyden sak?nan ve bizi bugunk? halimize gelmede yard?mc? olan, temelimizi atan kad?nlar?m?z... Kad?n olmasayd?, bu g?nleri g?remezdin...

Kad?nlar, Kad?nlar?m?z ;

Senin g?nl?k ya?am?n? pratik bir ?ekle sokan kad?nlar?m?z... Yemegini haz?rlayan, ?ama??rlar?n? y?kay?p ?t?leyen, ba?z? duygular? ya?amanda tek ?are olan kad?nlar?m?z... Sana bir evlat sunabilen kad?nlar?m?z...Sana babal?k duygusunu da ya?atand?r kad?nlar?m?z...

?imdi tekrar d???n kad?nlar olmasayd? sence dunyada hi? bir sorun kalmaz m?yd? ?????
slm nas?ls?n mesut abi ya hi? araryup sormuon
MorciveT
Sağol canım iyiyim... Bilmiyosun sanırım Babam vefat etti.. Neyse sonra konusuruz...

Konumuz kızların evde kalışı Smile
Ara
dedekelle
aaaaa basın saolsun ya nie haber vermedin ya askolsun msn e girsene bi mesut abi
kankiler
ya bencede bayanlar olmasa hayatınız erkekler mahfolmuştu aynen erkeklerde olmasaydı bızımde oyle olurdu o yuzden lafınıza katılmıyom bı kız olarak
Ara
SempatikKız
hahahahahaBig GrinBig Gringzldi saol WinkBig Grin
Ara
p£r!k!z!
sankim daha ?nceden verilmi?ti.. ama g?zel t?krler can?m
Ara
HayatYasam
G?zel Bi Konu Ama K?zlar Olmadan Olmaz Erkekler Olmadanda Olmaz Her?ey E?it
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forumu kızlar yönetseydi :) Pessimist 13 1,169 04-13-2022, Saat: 12:43 PM
Son Yorum: wildfang
  OkuLa Neden Gidiyoruz¿ (işte cewabı) PCKoPaT 1 386 04-10-2022, Saat: 11:06 PM
Son Yorum: wildfang
  Erkekler ve Kızlar=) MaSaL 3 1,006 09-17-2011, Saat: 11:51 AM
Son Yorum: history
  *Kızlar ZencefiL 3 592 05-09-2011, Saat: 05:19 PM
Son Yorum: YasSmin
  Forumu Kızlar Yönetseydi Ne Olurdu? sun fairy 8 833 04-22-2011, Saat: 11:57 AM
Son Yorum: sun fairy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 10:29 PM