:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'Beyaz Yazılmış Bir Yazı ..
ÐŽeşaren
Neresinden Tutsam Aynı… Gökyüzü Seninle Mavi Sen Yokken Kurşuni… Acıların Hedef Tahtası Yüreğim.. Varlığım Yokluğunda Kayıp Sevgili

Hiçbir Gitme Bu Kadar Acıtmamış.. Ve Hiçbir Gitme Yok Etmemişti Beni Siyanür Bir Yaşam Soluyorum Soludukça Üşüyorum Sevgili

Sanki Bir Uçurtma İdim… İpleri Aşkının Elinde Olan..Nefesinin Rüzgarıyla Aşkın Mavi Gökyüzünde Dolanan.. Bıraktın Ya Beni Düşüyorum Sevgili

Vazgeçmek Nasıldır Unutmak Nedir Hiç Bilmedim.. Bilemedim Sevgili Ben İnandığımla Ben Bildiklerimle Yaşıyor… Aşk Acı Verse De Yüreğime.. Omuzlarım Çökse Dizlerim Titrese De Ant İçtim Yemin Ettim.. Can Bedenden Çıkana Dek Taşıyorum Sevgili

Gözlerim Kerem Sözlerim Ferhat Yüreğim Mecnun
Ateş İçiyor Dağlar Geçiyor Çöller Aşıyor
Ben Beni Unuttum Da…
Senin İçin Yaşıyorum Sevgili…

Neler Yaşıyorum Sana Söyleyemedim Bilmeni İstediğimde Dile Getiremediğim… Olsun Yokluğunda da Severim Ki Ben Seni…

Gittin Gelmesin Belki Unut Derim İnan Sana Beni.. Ben Unuttum Kendimi… Günlerce Kaleme Getirdim Ben Sana Olan Sonsuz Sevgimi..

Yıllar Önce Sana Senin Olan Bir Yürek Emanet Etmiştim Ona İyi Bak… Bazı Geceler Çok Üşür Sar Isıt o Yüreği… Bir Defa Bile düşmedi Bu Yürek Tereddüt Sevgisinde Sevdasında..

Her Gün Biraz Daha Sevdi Seni Her Gün Biraz Daha Büyüttü İçinde Ki Sevgiyi….

Aşk korku Verir Ya Unutursa Ya Eksilirse Ya Sevmez ise Der… Ama Bilmelisin Ve Unutmamalısın Sevdiğim..

Ben Seni Kimsenin Bilmediği Dilde Kimsenin Bilmediği Bir Yerde Sevdim…

Ne Vardı o Bakışların bir Defada Bana Baksa İdi.. Sonum Olsa İdi O Anım Ama Sen Bana Bakar Olsa İdin… O Gördüğüm Tekrar Tekrar Aşık olduğum Yüzün bir Defada olsa Gözlerimin Ta İçine Bakabilse İdi De İçimdeki Seni Derinlerde Sakladığım Sevgimi Görebilse İdi...

Aşkım Bir Beyaz Gül Üstüne Ana Sütü Kadar Beyaz Yazılmış Bir Yazı ...İşte O Yüzden Asla Okunamayacak Yazdığım O Yazı….
Ara
€BeRimSin
Aydınlık günüm, dertsiz gecem, tebessüm ol dudaklarıma ... Beni her gördüğünde huzur duymalısın içinde.

Ben de, sende ...

Sabrından taşıyorsa dertlerin, Sol göğsündeki saatin, Akrebi sen, yelkovanı ben, saniyesi sen, salisesi ben ... Bir de sevinçlerimiz olsun saatin içinden geçen ...
Bak mevsim ilkbahara yaklaşıyor aylardan MART, yıl 2008!!! Atalım imzamızı sevgi adına!
Şimdi, bir adım ilerle bana, Ben koşarak gelirim sana ...

Yoldayım, sevincim gözlerimde uykusuz ...

Sevgilerimle, Yüreğine Sağlık Nur'um ...
history
Yıllar Önce Sana Senin Olan Bir Yürek Emanet Etmiştim Ona İyi Bak… Bazı Geceler Çok Üşür Sar Isıt o Yüreği…

Daha fazla ne söylenilebilinir, süper, teşekkürler...
:Smile
Ara
eRCi
senin ötende çevrilmiş dünya..kabul et ya da etme..her gece ..her gündüz..desteksiz..yollar boş..bedel ödemek ağır..zamanın kırılmış uçları battı tenime..kusursuz değilim yaaa..kanatan ve acı veren herşeyin sebebi benim..dört tarafımda yalnızlıktan bir duvar..şah demeye çalışırken mat oldum.................

Yüreğine emeğine sağlık....

ÐŽeşaren
[i][SIZE=3]Eşliğin için sonsuz teşekkürler eRCi ..
Yüreğin dert görmesin ..

İçimde tuhaf bir sıkıntı, Nasılda sancıyor şakaklarım Sırtımda koskoca bir dünya Zindanlar dolusu yalnızlığım ..[/i]
[/SIZE]

Oysa sen olmalıydın beklediğim yolcu,Senin için giyinip kuşanmalıydım Yüreğimin yarısı bir tek senin hakkındı Şimdi yanımda sen olmalıydın

Ara
_BarBie_
Sevda Yürekli den güzel bi paylaşım dahaSmile Emeğine sağlık cnm...
Ara
ÐŽeşaren
Teşekkürler Canım benim ..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  BeYaZ GüLüM eRCi 28 1,392 04-09-2022, Saat: 11:53 AM
Son Yorum: wildfang
  ~ Beyaz Sevda ~ eRCi 12 876 04-01-2022, Saat: 11:35 PM
Son Yorum: wildfang
  Bu Yazı Sana Sevdigim... MaSaL 3 879 11-27-2011, Saat: 08:40 PM
Son Yorum: eRCi
  Siyah-Beyaz bir aşk filmi.. acemhe 2 483 12-08-2010, Saat: 11:08 PM
Son Yorum: acemhe
  Bir Bahar Çiz Gözlerimin En Beyaz Bulutuna acemhe 0 389 10-14-2010, Saat: 05:12 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 08:07 PM