:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ıtıraf edıyorum asık oldum....!
speedy_girl
haYıRLISı P!kO SmileSmileSmile
Ara
piko
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kim pekii ?? Big Grin
suanda soyleyemem bısler ogrenmem lazım hakkında
Ara
piko
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haYıRLISı P!kO SmileSmileSmile
evet ya hayırlısı gercektende olursa olur olmazsa olmaz
Ara
AfrâsyâB
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dalga gecılen konu eyer benım sevdıgım kız ıcın actıgım konuysa kımseyı tanımam
tanıma iyi ytaparsın eğer dalga geçilirse tabi Wink
Ara
kı@ymı@k=)
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:beklememın sebebı sevgılısı varmı yokmu daha bılmıyorum anladınmı bıde bosa kendımı yormayayım

valla sen bilirsinn Big Grin ama herşeyin boşa gideceğini düşünüyosan keşke bu konuyuda açmasaydın sevgilisi varsa sen söylemiş ve bildirmiş olursun yoksada çok büyük bi adım atmış olursunn dene yaa zararı çıkmazzz
Ara
piko
bende zaten bosa cıkarsa acıklamam burada bende kalır acıklayacagım zamanda onunla bısıler yasadıgım zaman olur anca
baska turlu acıklamam
Ara
piko
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tanıma iyi ytaparsın eğer dalga geçilirse tabi Wink
pek sanmıyorum tam anlamıyla bısıler olmadan zaten acıklamam ben bısı
Ara
kı@ymı@k=)
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende zaten bosa cıkarsa acıklamam burada bende kalır acıklayacagım zamanda onunla bısıler yasadıgım zaman olur anca
baska turlu acıklamam

sen bilirsinnnn
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
piko ppiko pikooo :yikildim:
Ara
piko
arkadaslar kusura bakmayın sızlerı yordum yorumları ıcın herkeze cok ama cok tesekkur ederım tekrar tekrar ozurdılerım sızlerden

arastırmalarıma gore sevgılısı varmıs arkadasın bızım sevgıye saygımız vardır o yuzden dolayı artık sevgı falan yok capkınlıga devam :Big GrinBig GrinBig Grin

çikitamuz kusuruma bakma bıraz ters cıktım sana ılk defa bole bı durumla karsı karsıya kaldım artık sevdıgım bırısı yok kalbım herkeze acıktır burdan butun kızlara duyrulurBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraff EdiyorUM :) bEn oNu SeViYoRuMMM Shimariq_Shey 38 2,353 04-15-2022, Saat: 04:40 AM
Son Yorum: wildfang
  bi itiraf daha djseninim 6 420 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 417 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 977 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,180 04-14-2022, Saat: 03:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 01:45 PM