:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Açtığım konularla ilgili dalga geçilmesine uyuz oluyorum
*Asİ-yÜrEk*
Açtığım bazı konulara bakıyorumda dalga geçmekten başka yapılan birşey yok açtığım konularla ilgili neden dalga geçiliyor işte buna uyuuz oluyorum.
Ara
PCKoPaT
kim O daLga geCen terßieSizLer:kizgin: Big Grin
Âh be.
Ara
iLLeth.!
basta pcko dimi..Big Grin
Ara
AfrâsyâB
arkadaşlar lütfen
Ara
*Asİ-yÜrEk*
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:basta pcko dimi..Big Grin

Pcko ile alakası yok arkadaşımız hakkındaki sözlerine lütfen dikkat et Pcko bana göre altın kalpli bir insan. başta sqpa kajma yani mert isimli arkadaşımız mesela itiraflar bölümüne açtığım konuya oha diye cevap vermiş.uyuz oldum yaa.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
benCe sana öyLe geLiordur kim nie dalGa gecsin ki konuLarinLa hüsnü kuruntuLuk yapma Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benCe sana öyLe geLiordur kim nie dalGa gecsin ki konuLarinLa hüsnü kuruntuLuk yapma Big Grin

Pembe biri senin yazdığın konuya oha diye yorum yazsa sen ne düşünürdün.
Ara
PCKoPaT
ya mérT tepkiSini SakLayamıO ßiz Cok ii TanıoRuz mérTi Big Grin yannı$ Annama yani OnuSmile
Âh be.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
............................
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
YanLi$ anLa$iLCak bi$e de yazmami$ki oha yazmakta ne var ki? BeLki Sasirdi saskinLigini öyLe BeLLi edio yanLi$ anLama bence Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 855 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 567 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 742 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 885 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 647 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 10:46 PM