:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bir k?za benim ??karm?s?n dediginizde werecegi cvplar?n anlamlar?
Rüya Güzeli
Bu soruya bir bayan?n verebilece?i cevaplar ve bu cevaplar?n ger?ek anlamlar? :
1-Olmad??? i?in ?zg?n?m; ama l?tfen arkada? kalal?m.
(?stedi?in ?ey m?mk?n de?il. Ama yan?mda olmaya devam et. Beni evime getirip ****?recek, g?ld?r?p-e?lendirecek, e?lence yerlerinde e?lik edecek, faturalar?m? yat?racak ve tamirat i?lerimi yapacak birisine ihtiyac?m var. Merak etme; bir erkek arkada??m oldu?unda da arada s?rada arar?m seni.)
2 - Ama ben seni karde?im gibi g?r?yorum.
( Bir daha asla bu konuyu g?ndeme getirme.)
3- Duygusal sorunlar?m var; ?nce onlar? ??z?mlemem gerek.
(Senden ba?ka birka? ki?i daha var; ama bir t?rl? karar veremiyorum.)
4 - B?yle bir ili?ki i?in hen?z haz?r de?ilim.
(Hen?z alemlerin tad?n? yeterince ??karamad?m. Beraber olmak istedi?im birka? y?z ki?i daha var. Beklemeye devam et. Daha iyisini bulamazsam belki gelirim...)
5- Seni yeterince tan?m?yorum.
(Tipin falan tamam ama ya di?er ?zelliklerin? Araba senin ?zerine mi? Evin-yazl???n var m?? Ka? para kazan?yorsun? Bankada paran var m?, vs...)
6- Teklifine s?cak bak?yorum ama ?imdi olmaz. Zamana b?rakal?m...
(Saz heyetinde on sekizinci keman olarak ?almaya devam et. Gencim, g?zelim, ?ekiciyim. Bunlar?n tad?n? en dibine kadar ??karmak istiyorum; di?er taraftan senden daha iyi birisini bulamamaktan da kayg?lan?yorum. G?zalt? torbalar?m ortaya ??kt???nda kabul edece?im.)
7- Seni seviyorum. Ama ben ?ok se?ici birisiyim; kolay kolay be?enmem. Hemen karar vermemi bekleme.
( Ben ?ngiltere krali?esinin soyundan geliyorum. Bana lay?k olmak ?ok zordur. Superman - Brad Pitt - Prens Rainer - Bill Gates kar???m? bir erkek ar?yorum. G??, karizma, zenginlik, zeka, stat?, fizik, kimya, falan hepsi birarada olmal?. K?z kurusu olmak pahas?na da olsa arayaca??m. E?er bulamazsam can simidim olursun, de?il mi kerizci?im?..)
8- Hayat?m ?u anda karmakar???k, israr etme.. Ben seni arar?m.
(Birka? erke?i ayn? anda idare ediyorum. Fazla kurcalama. Habersiz eve gelmeye falan da kalkma, ikimiz de dayak yeriz valla... )
9- A?k bana g?re de?il...
( Kendime g?venim yok. Bir ili?ki s?rd?rmek i?in ?aba harcamaktansa evde televizyon izleyip, pasta-b?rek yerim. Nas?lsa ailem zaman? gelince birisini bulur.)
10- Ayn? i?yerinde ?al??t???m biriyle birlikte olamam.
(Hi? tipim de?ilsin. Ama ileride y?neticim olursun da burnumdan getirirsin diye a??k a??k s?yleyemiyorum.)
11- ?u s?ralar kariyerime konsantreyim.
(Yapt???m i? d???nda hi?bir konuda s?yleyecek s?z?m yok.)
12- Ben ni?anl?y?m.
(Ne g?zel e?leniyorduk. Neden ?zerime geldin ki sanki. Sonunda do?ruyu s?ylemek zorunda kald?m i?te...)
13- Evet, kabul ediyorum...
(D?r?st bir bayan)
14- Hay?r, kabul etmiyorum.
(D?r?st bir bayan daha
Big Grin
Ara
YARGIÇ
heheheheee emin olmadan kızlarla konuşulmasss allahtan öyle bi derdim yoghhhh

canım aşkımı çooooooookkkkk seviyorum yaffff iyiki var...

neyse paylaşım için teşekkürler eline sağlık esra....
Ara
Rüya Güzeli
rica ederim g?revimizBig Grin
Ara
nry8
teşekkürlerBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 01:58 PM