:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
k?zlar?n reddetme nedenleri
gurbetci
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ayn? i?yerinde ?al??t???m biriyle ??kamam. (Asl?nda sadece ayn? g?ne? sisteminde olsak da seninle olmam)

S?z ?ok ho?uma gitti Big Grin

Ya bir ?ok bayan arkada??m var ve ?o?u s?k?lmaktan soz ediyor... Sundan s?k?ld?m bundan s?k?ldm ayr?lmak istiyorum onunla falan da filanda:d G?zin abla gibiBig Grin

Kad?nlar, erkeklerden daha cabuk s?k?lan tipler..
katiliyorum canim bir bayan olarakSmile bencede ?leBig Grin
Ara
MorciveT
Katılımlarınız teşekkür mayetinde olsun Lütfen SmileSmileSmileSmileSmile

Kendime mutlaka bir yerden pay çıkarmam gerek Tongue
Ara
w00w
Çıkarmasan olmaz zaten Mesut Smile
Ara
bluerapci17
ah ah ne d?yey?m ask?n g?z? k?r olsun.ben kendimi sevgimi ifade etmekten cek?nd?m kalp at?slar?m b?rden f?rlad? yan?na g?tt?g?mde o kadar msj cekt?m konusal?m d?ye ama g?demed?m yan?na,sonunda yar?m yamalak konusal?mm? d?ye sordum ''g?tbe salak ded?''yard?m etcek b?r? yokmu?
Ara
baglamaci
bi kız teklifi 3 şey için reddeder;
1-yakışıklı veya paralı bulmaz
2-kendine güvenmez
3-bi çıktığı vardırSmile (sevgilisi olan bi kıza teklif ettim ayrıl dedim ayrılmadıWink

bluerapci kardeş o sana salak diyorsa zaten işin olmasın onunla ya seni reddeden kız zaten salaktır diye düşün Wink
Ara
Rüya Güzeli
hepsi ?yle deil asl?nda o anki psikolojiyede bagl? ben bi ka? ??kma teklifini ?yle hemen kabul ettim o anki durumumumla:p
Ara
QotHicLee
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:10-Seni ağabeyim gibi severim.(Saz heyetinde 14. keman)
9-Aramızda bu kadar yaş farkı olmasaydı keşke. (Babam yaşındasın)
8-Seni düşünemiyorum. (Çirkinsin)
7-Hayatım şu anda karmakarışık. (eve gideceğiz ve eski erkek arkadaşım gelecek,olay çıkacak)
6-Bir başkasını seviyorum. (Evde kedimi okşar,pasta börek yerim)
5-Aynı işyerinde çalıştığım biriyle çıkamam. (Aslında sadece aynı güneş sisteminde olsak da seninle olmam)
4-Sorun senden değil,benden kaynaklanıyor. (sorun senden kaynaklanıyor)
3-Şu sıralar kariyerime konsantreyim.(iş yapmak bile seninle olmaktan daha ilginçWink
2-Sözlüm var. (Seninle beraber olmaktansa her yalanı söylerim)
1-Arkadaş kalalım. (Benim yanımda ol da erkek arkadaşlarımın neler yaptıklarını anlatacak bir adamım olsun)
Shu bi qerceq hepsinin ana düsüncesi. DAHA iisini YAPABİLİRSİN:: tek mantalite bhu >.<Wink
Ara
QotHicLee
Bhu arada d?s?nceni yarg?lam?orum SAdece Kende d?s?ncem bhu :kral: hagsdsj anlatabildim dima ??
Ara
Rüya Güzeli
ark.?m yaz? tipini deqi?tirirsen ii olur bence hi? bi?i anlamad?m ben ?ahsen
Ara
bilgeis
o g?ne kadar nadiren tak?m elbise giyen bir erkek....giymi? tak?m? gelmi?....bir eli cebinde.bir aya?? hafif ?ne do?ru uzanm??...beyaz g?mle?i de giymi? bu arada siyah tak?m?n i?ine :yikildim::yikildim::yikildim: nefret ederim b?ylelerinden yaaa asla da ?ans? yok :yikildim:an?nda reddi ?ekerim :yikildim:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  tavlanan k?zlar erkeklere neler yapar Rüya Güzeli 1 852 10-11-2008, Saat: 04:50 AM
Son Yorum: nry8

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 04:47 PM