:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
" Alnı öpülesi kadın'a"
€BeRimSin
Rica ederim..
€BeRimSin
Rica ederim..
_BarBie_
Sen yoksun…
Yokluğunda seni yaşatma çabasındayken
Altı kelimelik adın sökülüyor dudaklarımdan..

İnan uzun zamandır böle içten bi şiir okumamıştım okumama sebep olduğun bu güsel paylaşım için tşk ederimSmile hakikatn güsel ve özeldiSmile tşkler....
Ara
€BeRimSin
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen yoksun…
Yokluğunda seni yaşatma çabasındayken
Altı kelimelik adın sökülüyor dudaklarımdan..

İnan uzun zamandır böle içten bi şiir okumamıştım okumama sebep olduğun bu güsel paylaşım için tşk ederimSmile hakikatn güsel ve özeldiSmile tşkler....

Bak İnanıyorum Smile Okumana Sebep olduğum için mutluyum Smile Rica ederim Barbie, Beğenmene sevindim..

Sevgiler...

Smile Smile Smile
göк тαηєѕι
Harika ya Smile banaydı dimi ezberim ehueheu Smile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ahh bitanem Smile

Ne kadar içten ÿazilmis bir siir böyle İsmail Sarıgene' nin kalemine saglik seninde böylesine özel bir siiri bulup bizimle paylastigin emegine saglik diyorum ve sonsuz tesekkür ediyorum ha bide seni seviyorum( :

Tesekkürler bitanesi ( :
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
göк тαηєѕι Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Harika ya Smile banaydı dimi ezberim ehueheu Smile

Üstüme vazifemi bilmiyorum ama yorumunu görünce tutamadim kendimi azcik sabirsizimdir bilen bilir Confusedmiley17: Sey diycektim; ''Alnı öpülesi'' Kadinlardan 'Özel, degerli insanlarin arasindan parmakla gösterilebilinecek en hos bayanlardan biride sensin.. ! ( :
Ara
€BeRimSin
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ahh bitanem Smile

Ne kadar içten ÿazilmis bir siir böyle İsmail Sarıgene' nin kalemine saglik seninde böylesine özel bir siiri bulup bizimle paylastigin emegine saglik diyorum ve sonsuz tesekkür ediyorum ha bide seni seviyorum( :

Tesekkürler bitanesi ( :

Okuyan gözlerinden öperim canım aşkım Smile Seni çok seviyorum ..

Teşekkür ederim ummahh Confusedmiley17:
€BeRimSin
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Üstüme vazifemi bilmiyorum ama yorumunu görünce tutamadim kendimi azcik sabirsizimdir bilen bilir Confusedmiley17: Sey diycektim; ''Alnı öpülesi'' Kadinlardan 'Özel, degerli insanlarin arasindan parmakla gösterilebilinecek en hos bayanlardan biride sensin.. ! ( :

Oyy canıma bak yerim seni nam nam yaparım meleğim benim, ne güzelde anlatırmış öyle kurban olurum senin her bir zerrene ben .. Ummaahh güzel aşkım benim .. Confusedmiley17:
ѕαкℓı@мѕı@η
Tatli aşkım bende seni çok seviyorum..

Ummaahhh! ( :
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  '' ' ''Yağmur Giyen Kadın'' ' '' ciciKIS 3 300 04-08-2022, Saat: 02:16 AM
Son Yorum: wildfang
  ???r Kadin ?a?r Kadin MasaL_perisi 8 598 04-01-2022, Saat: 09:15 PM
Son Yorum: wildfang
  ...Ve Kadın kanatsı@z_meleq 2 536 02-26-2009, Saat: 11:24 PM
Son Yorum: TutkuM