:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foruma Giremiyoz!!
Yorgun Yürek
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hiç ilgilenen cvp veren olmamis demekki kimse cevabi bilmio Big Grin
Smile DAHA YÖNETİM GÖRMEMİŞTİR PEMBECİÄžİM GÖRDÜKLERİNDE HERHALDE İLGİLENİRLER ...
Ara
AfrâsyâB
pembe laf sokmakla eline ne geçiyo onu anlamadım
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:pembe laf sokmakla eline ne geçiyo onu anlamadım

a$k oLsn GökhanCim Niye Laf sokiim YanLi$ anLami$sin :$
Ara
AfrâsyâB
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:a$k oLsn GökhanCim Niye Laf sokiim YanLi$ anLami$sin :$
iyi bakalım öyle olsun
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Smile DAHA YÖNETİM GÖRMEMİŞTİR PEMBECİÄžİM GÖRDÜKLERİNDE HERHALDE İLGİLENİRLER ...

Yok Bee GörseLerde iLgiLenmioLar bu sorunun cevabini daha cok bekLeriz Big Grin Big Grin
Ara
AfrâsyâB
abla forumdan kaynaklanıyor
bunu foruma adminlerimizden biri izah eder...
bazılarının gereksiz laflarınada gerek kalmaz
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
kimin kime laf soktugu belli ask olsn gokhan Wink
Ara
Leader
Kesintilere ara ara bende rastlıyorum. Bunun sebebi sunucunun aşırı yüklenmesidir. Duygusuz.com da mesaj yazmak dışında üye zorunluluğu bulunmamasından dolayı birçok ziyaretçimiz üye olmadan sitemizi gezebilmektedir. Buda sunucumuzu zorlamaktadır.

Bu sorun geçici olup en kısa sürede düzeltilecektir.

Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederim.

Sevgilerimle,
PCKoPaT
o Zaman Sitenin iCeriqini göReßiLmek iCin üye oLsunLarBig Grin oLmamıBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
Yorgun Yürek
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kesintilere ara ara bende rastlıyorum. Bunun sebebi sunucunun aşırı yüklenmesidir. Duygusuz.com da mesaj yazmak dışında üye zorunluluğu bulunmamasından dolayı birçok ziyaretçimiz üye olmadan sitemizi gezebilmektedir. Buda sunucumuzu zorlamaktadır.

Bu sorun geçici olup en kısa sürede düzeltilecektir.

Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederim.

Sevgilerimle,
Ben teşekkür ederim ilgilenip cevap verdiğiniz için Tolga Bey...
Umarım en kısa zamanda düzelir...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Baz? arkadaslar foruma neden g?remed?kler?n? soruyor. bakarsan?z sev?ncekler :) blue_belial 3 686 04-07-2022, Saat: 09:48 AM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:54 AM