:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uzayda bir insan yapıtı çok ilginç
arse_93
sonyas11.jpg

Avrupa Uzay Ajansı (ESA) Mars Express adlı uzay gemisinin kamerası Mars'ın yüzeyinde 'insan yüzü'ne benzeyen bir yapı görüntüledi.
Mars Express'in üzerine yerleştirilen kameranın Cydonia bölgesinde görüntülediği resimde görülen 'Yüz'ün toprak kayması ile eski bir saçak çöküntüsü oluşumunun neticesinde oluşan bir dağ kitlesi enkazı olduğu düşünülüyor.
Buna benzer bir dağ kitlesi kalıntısı 1976 tarihinde Amerikan uzay gemisi Viking 1 Orbiter tarafından görüntülenmiş ve bu imge 'Mars'taki Yüz' adıyla meşhur olmuştu.

bn inanamadım yani sizi blmem

yorum we +rep leri nizi bekliorum arkadaşlar wink.gif
Ara
*AnGeL_GirL*
ilginç .
Ara
AfrâsyâB
fotoshoptur gülen yüze rakip çıkarmışlar bunuda Big GrinBig Grin
Ara
iLLeth.!
hiç ilginç diil alıstık bunlara artık..Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
iLLeth.!
ha bide bunun gidilesi yerlerle alakası ne marsamı gidenk şimdi..Big GrinDBig GrinBig Grin
Ara
kronik
diadora sende yani Big Grin tesekkurler arkadasım paylasım ıcın evet yani alıstık artıkın böle şelere Tongue
Ara
*Asİ-yÜrEk*
arkadaşlar bence ilginç ama arkadaşlar yapmayın ya dalga geçerek elinize ne geçiyor anlamadım.
Ara
seven_ne_yapmaz
AngryAngrybilmiyorum ben sadece bilgi paylaşmak için giriyorum ama arkadaşlar dalgaya vuruyolar yaniAngryAngry
aKMeL
beynimiz çizgileri birleştirerek onu yüz gibi gösteriyo bırakın marsı nereye baksanız bişeye benzetebilirsiniz

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  dünya kayıtlarına geçmiş en ilginç ölüm soyle 7 989 04-14-2022, Saat: 05:49 PM
Son Yorum: wildfang
  ılgınc Gulguzeliii 5 736 04-13-2022, Saat: 11:51 PM
  ılgınc Gulguzeliii 5 658 04-13-2022, Saat: 11:50 PM
  İNSAN BEYNİNİN GÜCÜ (bu olay yaşanmıştır!!) PaPaTYa_PReNSeS 22 1,740 04-11-2022, Saat: 10:33 PM
  Geceleyin Odaya Giren Kişiler(İlginç) soyle 6 744 04-07-2022, Saat: 10:31 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 11:19 AM