:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benim Suçum ne
uslanmaz_genc
GizLiDüŞ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Şimdi ayılık derecesi nedir onu öğrenmek lazım sana da saldırıyorsa aman diyim uzak dur Big Grin
Senin sevdiğini sanmıyorum zaten sevsen böyle bir çelişkide olmazsın,alışkanlık olsa gerek,ilk aşk olduğu için seviyorsun zannediyorsun tecrübe konuşuyor Big Grin
Şimdi biraz pencereni aç ve ilerisini düşün onunla bir geleceğin olaiblir mi?
Yok olmaz diyorsan hiç bulaşma zaten ayıymış valla parçalar seni Big Grin
Şakası bir yana duygularından emin ol ve iyice düşün.

TECRÜBE TEK TARAFLI DÜSÜNÜLMEZ...
hakan2796
uslanmaz_genc Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Benim Mantigim! Sen Hiç Asik Olmamissin, Asik Oldugunu Zannetmissin! Sevgi Kaba Kuvvet Ile Oluyorsa! Hadiyin Hep Beraber Kaba Kuvvete, Ters Bakani, Yan Gözle Bakani, Herkesi Dövelim, Seviyor Diyede Dövelim Bu Cok Sacma Ya! Bana Sorarsan Arkadasim, Sen Asik Olmamissin Kendine Ask Aramissin Gibi Geldi! Sadece Dusuncelerim Bu?

burda arkadaşımız çok doğru konuşmus ve aynen katılıyorum...
GeCeı@Şžı@Äžı@
bence seviyosun sevmesen böle konu açmasdın oda seviyo çünkü seven kıskanır kendini onun yerine koy bence.............
Ara
kı@ymı@k=)
bi an ne düşündüm biliyomusunnn benimde bi kuzen vaarr aynıı senin düşündüklerinii hattaa aynısının tıpkısını bana söylüyoo yanii o olduğunu düşünmedimm değilll sana diyeceğimmm eğer kendine layık görmeyiip ayrıldıysannnn tekrar şans vermenin alemi yokkk vermee arkana bakma bilee hayat sana sunulmuşsaa seni üzennn sana ters gelen hiç bişeyii barındırmaa hayatında aklında kalbindee artıkkk büyümelisin bencee eğer bi ilişki istiyosannn onu düşünmekten vazgeç ve sevip sevileceğin kişilere bakkk geçmişinden kopmaa ama bağlıda kalmaa geleceğin sana neler vereceğini bilmiyosunnn o yüzden büyük oyna vee geçmişe saplanmaktan vazgeçç o geldi vee gitti bi ara gelecektii sonra bugün oldu ve artık geçmişşş kafana takma gitsinnn
Ara
p£Lin
bence en iyisi bütün bunları onu karşına alıp konuşmaktır aşk böyle sebepler için bitemeli
Ara
kı@ymı@k=)
ortada aşk mı vardaa biticek yaa takıntı sadecee takmış kafayaa
Ara
spartakus
Ah akılla kalp hep çatışır. Aklında olanları yüreğine acımasızca sor. Ozaman bulacaksın eminim dogru yolu. bizler senin için düşünemeyiz sadece yol göstermeye çalışırız. ya dön sırtını yürü gelecege yada sarıl onla yürü gelecege. unutma herkesin ikinci bir şansı vardır...
Ara
_AyLin_
takıntı SadSadSadSadya unuttum diyorum karşıma çıkıyoSadSadoff doğru ama off...Sad unutmak o kadar kolay diil
Ara
djseninim
ya herkes 2. b şansı hak eder
Ara
_AyLin_
doğru zaten Big GrinBig Grin ben o çocuğa yeterince şans verdm Big GrinBig Grin intikamım acı olucak:A:;Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  benim gibi olamazmısın saydax 3 602 11-17-2008, Saat: 12:44 PM
Son Yorum: ѕαкℓı@мѕı@η
  Benim Ilacim Yok hüzünumuttur 9 765 06-28-2008, Saat: 07:42 PM
Son Yorum: cehennem22
  benim hatam neydi ellere sattın beni djseninim 21 1,950 12-26-2007, Saat: 11:24 AM
Son Yorum: adyge55

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 09:24 PM