:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevipte söyleyemediğiniz biri varsa çekinmeden söyleyin nasıl olsa umursamıyo duymuyo
chatlaq
Abimi sevmek için izin aldın mı Tongue

Ardaaa'mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm sana çok seviyorum Big Grin
Ara
Rüya Güzeli
Dj Seninim - Deniz kızı - pCkopat seviyorum sizi <3 Big Grin
Ara
adyge55
evet itiraf ediyorum sıkı durun şok olacaksanız ama ne zaman reklamlardan sonra Big Grin
Ara
fElAkEt
hem sizleri hemde aşkımı çoo...k seviyorumm... Smile
Ara
kanatsı@z_meleq
Bütün duygusuzu çookk seviyorum Smile(:
Ara
angel_from_hell
hic kimseyi sevmiyorum.......cünkisevilecek birileri yok Sad Sad Sad :'( :'( :'(
Aşksı@z
angel_from_hell Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hic kimseyi sevmiyorum.......cünkisevilecek birileri yok Sad Sad Sad :'( :'( :'(

ne demek sevmiyorum sevmeden olurmu yav sevilecek birilerimi yok. desene benim sevebileceğim birisi karşıma çıkmadı de illaki sevebileceğin birileri çıkacaktır. gönül kapını açık tut olurmu angelBig GrinBig Grin bide sakın ağlama otamammı benide üzmeBig Grin
Ara
theropoda
arse_93 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[/url][url=http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://img54.imageshack.us/img54/8107/54326868lc0.gif]54326868lc0.gifEEEE HADİ AMA BU SİTEDE HERHALDE KİMSENİN KALBİ YOK YADA KALBİNİN İÇİNDE SEVDİÄžİ YOK HERHALDE
duygusuz insanlarla birliktesin......ve ayrıca söylemezsen dahaii olur çünkü konuştuğun kadar batarsın
Ara
blue_belial
Dostum Smile Seni seviyorum
PcKoPaT Smile Senide seviyorum abicim
Kendimide seviyorum Tongue
Ara
blue_belial
Sabahtan berı yemek yememe ve konusmama engel olup cıgerlerımı parcalayasıya dövüpte gırtlağımı yırtarak geçen öksürmelerimide seviyorum.
Saglıgımın degerini bana hissettirdiği için
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  serseri olmak nasıl b ır duygu emrahcandan 9 701 04-13-2022, Saat: 04:37 AM
Son Yorum: wildfang
  Bayram Bu olsa Gerek :) ZeNiTH 16 1,301 04-07-2022, Saat: 12:51 AM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-20-2024, 10:38 AM