:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
itiraf edin,kimi neyi ni?in ?zlediniz
Carizmatic
içi dışı bir oLan insan görmeyi..!!!!!!
bilgeis
[quote=Carizmatic]i?i d??? bir oLan insan g?rmeyi..!!!!!![/quote

ilgin? Confusedmiley24:
Carizmatic
düşün anLamını buLursun iLginç değiL hayatın gerçeği.. ve en çok özLediğim şey ki bu değer aşktan hayattan önce geLir bence
bilgeis
Carizmatic Adlı Kullanıcıdan Alıntı:d???n anLam?n? buLursun iLgin? de?iL hayat?n ger?e?i.. ve en ?ok ?zLedi?im ?ey ki bu de?er a?ktan hayattan ?nce geLir bence

??i d??? bir olmak...her d???nd???n?,d?r?stce ifade etmek,samimi olmak,insana g?ven vermek......vs.ilgin? olan bu de?il,ilgin? olan b?yle bir insan?n var olabilece?i.var m? acaba ??zlemekte hakl?s?n...ama bazen i?imizle d???m?z bir olursa k?r?l?yoruz,bazen de i?i d??? bir insanlar bizi k?rabiliyor...ne bileyim i?te...in?allah ?zlemlerimize kavu?uruz..
Carizmatic
kendin öyLeysen öyLe biri karşına çıktığı zaman kırıLmazsın aksine sevinirsin bu beny düşünüyor da söyLüyor dersin
selin deniz
ben beni ?zledim
Ara
bilgeis
Carizmatic Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kendin ?yLeysen ?yLe biri kar??na ??kt??? zaman k?r?Lmazs?n aksine sevinirsin bu beny d???n?yor da s?yL?yor dersin

bazen i?i d??? bir oluyorum,kar??mdakiler pek istemiyorlar a??kcas? bu halimi,ger?ekler ac?d?r,?o?u insan ac? olmas?ndansa yalan? tercih ediyor.ve ben de o zaman ne haliniz varsa g?r?n diyorum.zor...kendin gibi biri zaten olamaz herkes biriciktir.ama seni anlayan ve doyuran insan...?in?allah...
Carizmatic
aynaya baq seLin Smile hasret gider ama eski seny özLemişsen ona hiç bi çare buLunmaz zaman akıp gider gözyaşLArın biLe engeL oLamaz..!!!!
hulleci
ben ?zlemeyi ?zledim ama bir t?rl? ?zlemeyi ?zleyemiyorum ?zlemeyi ?zledi?im g?n ?zlendi?im g?n olacak...
Ara
Carizmatic
istememeLErinin sana zararı çoktur herşey gönLünce oLsun Kardeş..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bi itiraf daha djseninim 6 440 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
Son Yorum: wildfang
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 423 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 1,037 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,256 04-14-2022, Saat: 03:17 AM
  itiraf ediyorum EyLuL 101 4,908 04-11-2022, Saat: 08:22 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 06:44 PM