:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?kta ya? fark? konusunda ne d???n?yorsunuz?
YARGIÇ
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:b3ncede boy biraz ?nemli erkek k?zdan uzun olursa sorun yokta k?z erkekten uzun olursa komik we iren? bi g?r?n?m olur bence

??DDETLE KINIYORUM Big Grin Big Grin Big Grin
SEVG?L?LER?M?N B?R ?O?U BENDEN UZUNDUBig Grin
ZEVK MESELES? OLSA GEREK Big Grin Big Grin
HAYATIMIN A?KIDA BENDEN YA? OLARAK B?Y?KBig Grin Big Grin
Ara
Rüya Güzeli
Smile oraya bence yazm??t?m yani kendime g?re ?le ba?kas?n? bilemem
Ara
YARGIÇ
Merak Etme Okudum Zaten Ne YazdiĞini Bende Mİzahİ Bİ Dİlle YaklaŞtim Olaya Zaten
Ara
Rüya Güzeli
oke bende okuyup anlam??t?m ama ?z?lmememn i?in s?lemi?timTongueSmile
Ara
Tam1_MaynaK
yha bnje ashka yash farkının önemi wardır tabe ama o kdr da büütüljek bi problem deildir ! mesela bnm ashkım bnden biras büük ama daa bi problemle karşılaşmadık!!! yha önmli olan duygularını düşünjelerinin aynı olması deilmidr ??? kimi insan wardır 10 yashındadr ama 17-18 yashında biri gibi düşüneblr, bide 17-18 yashında biri 10 yashında biri gibi de düşüneblr ...! önmli olan kafadr bnje ..! kiminise göre yanlışımdr ama bn böle düşünüorum .... :o
Ara
Pinokyon
A?kda ya? olmaz....
Ara
eLiFiMM
walla bencede tan?o bi kere erkekler k?zlara,kad?nlara g?re daha ge? olgunla??o dolay?s?yla hi? bi erkek kendinden b?y?k biriyle mutlu olamaz.(m?=)) hem s?ylendi?i gibi hayata bak??,tecr?be her?ey farkl?.hem sevgi,a?k denilen kavram d?? g?r?n?? diilki,belirli bi payla??m sonras? olu?an kavramlar.herkes hemen hemen ayn? ya?lardakyle mutlu olur bence en fazla 5=)
Ara
?uhra
a?k dernilen ?ey insana ne ya?? hat?rlawt?r nede ba??(buda espirisel bi yakla??m olsun)
Ara
?uhra
l?tfen siz olun 15 ya??ndaki bir k?zla 55 ya??ndaki bir adam nas?l birlikte olabiir size soruyorum seda sayanla nihat do?an gibi reel olal?m l?tfen
Ara
Pinokyon
a?K YA?A BA?A BAKMAZ birden gelir kar??s? tarafta red eder olan olur sonra....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ??te erke?in kad?ndan fark?! crazy_carsma 1 497 04-11-2022, Saat: 11:14 PM
Son Yorum: wildfang
  Evinizin sizi i?ine s??d?ramayacak kadar dar oLdu?unu fark edeceksiniz... mscxcs 1 346 04-05-2022, Saat: 07:11 PM
Son Yorum: wildfang
  seni özlediğimi fark ettim... history 2 528 02-16-2011, Saat: 12:20 PM
Son Yorum: history
  Birinin elini tutmakla, birinin elini, sıkı sıkı tutmak arasında çok fark var! MaNeSiA 4 530 12-27-2009, Saat: 11:22 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  Ne Fark Eder! Yorgun Yürek 13 800 09-01-2008, Saat: 08:32 PM
Son Yorum: Yorgun Yürek

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 03:28 PM