:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?kta ya? fark? konusunda ne d???n?yorsunuz?
tuti
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkada?lar ortada koca bi yanl?? anlama ger?ekten ben a?ta fark yoktur dedim....

Hehee ortada yanl?? anlama de?il ?akall?k var karde?im...Big Grin
Ara
Rüya Güzeli
ya a?kta ya? ?nemlidir benim ba??ma geldi:mad: ben daha 15 ya??nday?m 30 ya??nda biri bana a??k oldu ?imdi benim ona a??k olmam? beklemek ?ok sa?ma d???nmek bile istemiyorum:mad:
Ara
YARGIÇ
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hehee ortada yanl?? anlama de?il ?akall?k var karde?im...Big Grin

Karde?im ben senin ?akall???n?n fark?nday?m zaten ya merak etme Big Grin Big Grin
ama cavab?m anla??lmad? ba?kalar? taraf?ndan o y?zden belirttimBig Grin
Ara
YARGIÇ
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya a?kta ya? ?nemlidir benim ba??ma geldi:mad: ben daha 15 ya??nday?m 30 ya??nda biri bana a??k oldu ?imdi benim ona a??k olmam? beklemek ?ok sa?ma d???nmek bile istemiyorum:mad:

peki tam tersi olsayd? sen 30 ya??nda birine a??k olsayd?n:confused:
Ara
Rüya Güzeli
30 ya??nda birine a??k olmam artistler felan war beyeniyom ama onun gibi s?r?l s?klam a??k olmuyom:mad: ama walla ?ok k?t? bi duygu abi diyorum k?z?o bide yaaaaaa:mad:
Ara
Rüya Güzeli
bide bence imkans?z 30 ya??nda biriyle 15 ya??nda birinin ??kmas? felan
Ara
isyanbitmez
A?KTA YA? FARKI ?NEML?D?R. OLA?AN DURUM ?U ERKEK KEND?DEN EN FAZLA ?? YA? K???K B?R KADINLA EVLENEB?L?R AMA ASLA B?Y?K B?R KADINLA EVLENMEZ. KOMPLEKSL? YARATIKTIR ?U ERKEK. KADINLARDA DA BA?LANMA E??L?M? OLDU?UNU D???N?RSEK BU DURUMA RAZIDIRLAR. ??MD?LERDE MODA KEND?NDEN K???K ERKEKLERLE OLMAK. MAGAZ?N?N B?ZE SUNDU?U BU. BU KONUDA DA PINAR ALTU? BA?IMIZA TA? ED?L?YOR. NEYM?? EFEND?M CESARETM??. PEK? A?K NERDE KALDI. HER YIL B?LG?SAYARA FORMAT ATAR G?B? DUYGULARINA FORMAT ATIP YEN?DEN BA?LIYOR HANIMEFEND?. NEYSE A?KTA YA? FARKI B?RB?R?N?Z? ANLAYACAK SEV?YEN?N ALTINDA OLMALI YOKSA SINIRIN ?ST?NDE ?IKARSA ?? ZORLA?IR.BU MANTIKTAN HAREKETLE B?RB?R?N?Z?N ANLAYAB?L?YORSANIZ YA?IN?NEM? YOKTUR..............
gravesen
benim i?in ?ahsen ya? ?nemli de?il ama boy fark?na dikkat ederim yani benden uzun bi k?zla asla ??kmam ya? ?nemli de?ila ama mesela benden ya??a b?y?k k?zlarada a??k oldu?um olmu?turSmile
Ara
Rüya Güzeli
b3ncede boy biraz önemli erkek kızdan uzun olursa sorun yokta kız erkekten uzun olursa komik we irenç bi görünüm olur bence
Ara
PunisheR
ya? fark? ?nemli deil ger?ekten a??ksan...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ??te erke?in kad?ndan fark?! crazy_carsma 1 497 04-11-2022, Saat: 11:14 PM
Son Yorum: wildfang
  Evinizin sizi i?ine s??d?ramayacak kadar dar oLdu?unu fark edeceksiniz... mscxcs 1 346 04-05-2022, Saat: 07:11 PM
Son Yorum: wildfang
  seni özlediğimi fark ettim... history 2 528 02-16-2011, Saat: 12:20 PM
Son Yorum: history
  Birinin elini tutmakla, birinin elini, sıkı sıkı tutmak arasında çok fark var! MaNeSiA 4 530 12-27-2009, Saat: 11:22 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  Ne Fark Eder! Yorgun Yürek 13 800 09-01-2008, Saat: 08:32 PM
Son Yorum: Yorgun Yürek

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 03:46 PM