:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dinamo Zagreb Açık Pazarı
ѕqρα кJмя
gordon.jpg

Ertuğrul Sağlam
sezon başında stoper transferi sözkonusu olduğunda Juventus'lu Legrottaglie için "tanımıyorum" demişti. 32 yaşındaki Diatta 'yı kadroya kattıktan sonra "göreceksiniz 2 yıl sonra Avrupa kulüpleri peşinde koşacak" ile zihnimizi bulandırmıştı. Bugüne gelelim. Stoper de oynayabilen Koray, Holosko transferinde kullanıldı. Gökhan Zan müzmin sakat. 10 gün sonra Kayserispor deplasmanı var. İbrahim Toraman ve Baki cezalı. Acil stoper lazım yani. Dinamo Zagreb'den Dino Drpic giydi formayı, imzaladı dediler, arkasından Hajduk Split tribünlerine muslukçu çatalından daha fazlasını gösterdiği ortaya çıktı. Vazgeçmelerine saygı duymak lazım; gelse ilk falsosunda medya bu hareketi diline dolar, adamın hayatı zorlaşırdı. Peki kimi aldılar? Drpic'in takım arkadaşı Gordon Schildenfeld'i. Transfer böyle yapılıyor işte Türkiye'de. Dinamo Zagreb ayağımıza kadar gelmiş, Antalya'da kamp yapıyor. Salı pazarı mübarek, seç beğen al tezgahtan.
Evden sipariş veriyorlar; "iyisinden 1 kilo kuzu kuşbaşı" diye. Kasabın iyisi; tut ki Kadıköy çarşıda. Üşeniyorum gitmiyorum, mahallenin kasabına giriyorum. "Abi kuzu kalmadı, tavuk vereyim" diyor. Geliyorum eve, "bu tavuk bayat kokuyor" diyorlar. Dönüyorum aynı kasaba. Elime bir kilo dana ciğer tutuşturuyor kasap. Her türlü karnın doyar ha kuzu, ha ciğer. Ne Dinamo Zagrebmiş kardeşim. Stoper fabrikasıymış haberimiz yok. Neyse Sinan Engin'den daha iyi bilen mi var futbolu!..

Alıntıdır biggrin.gif
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 04:47 PM