:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eski Esim....
BiRiciGim
Ben Birsey Itiraf Etmek IstiyomConfusedmiley12:
Ben Eski Esimi Daha Seviyorum Oda Galiba Beni Yani Onu Unutamadim Bi Ara Kendime Söz Vermistim Unutucamm Sillicem Diye 2 Ay Filan Öyle Kaldi Ondan Nefert Ediyordum Ama Gecen Görüstümüzde Sanki Icimdeki Eski Duygular Geri Geldi Ne Billim Birden Ellim Ayagim Titredi Bana Karsi Cok Degisti Eskindende Yakin Davraniyor Konusma Tarzi Filan Ben Ona Galiba Tekrardan Asik Oldum Oda BanaSad:Sad:
Oda Insallah Bana Asik Olmustur:S Billmiyorum Dogrumu Yanlismi Diye:S Kafamda Cok KarisikSad:Sad::S:S
Ara
CaNaT
hayat nelere gebe bunun için üzülme ve kafanıda fazla yorma inşallah herşey istediğin yönde istediğin gibi olur
ve sende mutlu olursun
Ara
HIÇKIRIK
ya sende söyle allahım ya hem büyük aşklar nefretle başlarBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
BiRiciGim
Insallah Canat Sagol Da Suanda Kafam Cok Karisik Neyi Istiyom Neyi Istemiyom BillmiyorumSad Denizcim Nefertle Alakasii Yokki Big Grin
Ara
HIÇKIRIK
bilmem nefret ediyodum falan yazmışsın ya ondan öyle dedim Big GrinBig Grin:
sende açık açık söyle allah allah kafan niye karışıyo kiBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
BiRiciGim
Canim Ben Ilk Basta Nefert Etmiyordum Asiktim Ayrilikdan Sonra Öyle DiyodumBig Grin
Billmiyom Önce Davranmak Istemiyorum Zamana Birakmak Istiyorum Ben Simdi Ne Istedimi Billmiyom Iste Baya Karisik Kafam.
Ara
ѕqρα кJмя
Eski eşin?

1-suanda ewli misin?

bi ikincisi onunLa ewli miydn? ewliysen nie ayrıLdın?
Ara
HIÇKIRIK
başka soru varmı mert çok az olmuş:yikildim:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
werdii cevapLara göre yeni soru geLebiLir Big Grin
Ara
AfrâsyâB
inş. gönlünce olur mutluluklar
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Topal Savcı Eşim Ünal Arık'tan Boşandım - Ayşe Arık Şžiranlı@ 0 433 06-17-2016, Saat: 05:55 PM
Son Yorum: Şžiranlı@
  o eski haLimden eser yok şimdi HiqhVolume 13 898 07-09-2008, Saat: 03:58 PM
Son Yorum: nurişş
  İtiraf ediyorum eski sevgilimle barıştım: *Asİ-yÜrEk* 13 1,153 04-21-2008, Saat: 02:56 PM
Son Yorum: dolphin
  eski sevgili mavi ay 5 494 01-01-2008, Saat: 10:15 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 12:11 PM