:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
derdiniz mi var; gelin paylaşalım...
uslanmaz_genc
HE HE HE :d :d KISMET HERSEY, BELKİ SEN İSTEMEDEN DE CIKAR KARSINA NEREDEN BİLEBİLRİSİN Kİ BUNU! ASK BU İŞTE! İSTEMEDEN GELİR KARSINA! FARKEDEMEZSİN BİLE! Big GrinSmile
HIÇKIRIK
evet ya öyle oluyo zaten ben istemiyorum ama yinede yakalıyo beni nerden buluyosa beniBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
uslanmaz_genc
YAKALAR YAKALAR... NERDE OLURSAN OL! NEREYE KACARSAN KAC! İSTEDİGİN KADAR SAKLAN! HEP KARSINDADIR :d:d
HIÇKIRIK
zaten öyle ya ben kaçsam beni buluyo hatta buldu galiba yine:S
birinden çok feci hoşanıyourum ya:S
Ara
uslanmaz_genc
DİKKAT ET COK KAPTIRMA KENDİNİ, ASK ACISI CEKTİYSEN DUSUN ÖYLE HAREKET ET DERİM BEN SANA! SONRA BUTUN ACILAR SANA KALIR! KALKAMAZSIN ALTINDAN! SONRA DEMEDİ DEME SmileSmile :d
cemre41
ben bir kız sevdim ona arkadaş aracılığıyla söyledim ancak sert bir şekilde beni reddetti benim ismimi bile duymak istemiyormuş her gün onu görüyorum çünkü aynı okuldayız hiçbir şekilde onu unutamıyorum lütfen bana yardım edin
Ara
uslanmaz_genc
Inan Ki Senin Durumun Cok Vahim, Red Dedilmek Ve Her Gun O Red Uzerine Onu Görmek Cok Aci Verici Bişey. Bu Kadar Yakinindayken Ona Dokunamamak, Yaklasamamak, Sesini Bile Duyurmak Istedigin Zaman Duyuramamak Gercekten Cok Aci Verici. Bu Seiklde Böyle Ilerlemesi, Içindeki Ask Atesini Bir Volakana Cevirir. Ama Sunada Emin Olabilrisin O Ask Atesinde Kendini Yakarsin Sadece. Sana Bi Tavsiyem, Onun Olmadigi Yerlerde Ol, Görmemeye Calis, Dusuncelerini Ondan Baska Herseye Cek! Cunku Bu Sekilde Olana Ask Ve Beraberlik Hem Kendine, Hem Derslerinde Hem Ileriki Hayatinda Sana Cok Aci Ve Pahaliya Patlayacaktir. Tabii Gercekten Seviyorsan Aci Cekersin! Duygularinla Hareket Etme, Aklinla Hareket Et, Cunku O Zaman Diledigin Her Seyi Kazanabilrisin. Sevgiyle Kal!!!
yağmur tanecikleriii
hayat bana artık bekte güzel bakmıyo belkide ben haayata guzel bakmadıgım içindirr bende bunu sızle paylaşmak ıstedım arkdaslarWink
Ara
uslanmaz_genc
Gerçekten çok Güzel Bişey Bahsetmişsin. Benim Bildigim Tek Bişey Vardir, Sen Hayat Nasil Bakarsan O Da Sana O şekilde Bakar... Ben Böyle Gördüm Ve Böylede Yaşadim. Hayat Her Zaman Oldugu Gibi Devam Eder Ama Biz O Hayat Yön Vereniz Kendi Capimizda. O Yuzden Hayatimiz Var Oldugu Surece Hayat Vardir, Nasil Bakarsan öyle Görürsün. Tipki Ayna Gibi. Oturup Bir Düsünürsen, Ayna Gercekten Bir Insana Oldugundan Daha Cok Sey Anlatir, Dusundurur, Yasatir. Güzel Olan Hayat Degildir, Güzelligi Hayata Veren Insandir. Yani Insan Var Oldugu Surece Hayat Guzeldir. Sen Nasil Bakarsan Bak Sen Oldugun Surece Sana Hayat Guzeldir...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 10:22 PM