:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevmekten Yoruldum Desem
tatlı_cadı
g?l?m sana g?l?m dedi?im g?nler saatler dakikalar akl?mda her an? her zerresi, unutmak m?mk?nm? ??nk? her g?l?m dedi?im de kalbim dahi sana g?l ?m g?l ?m g?l ?m diye ??rp?n?rd?, ve bilirdin o zaman kurban oldu?um can?m dedi?inde d?nyalar benim olurdu. hat?rl?yormusun, hay?rm? bu daha 3 g?n ?nce g?nderdi?in mesaj? da m? unuttun. bu muydu a?k dedikleri, sana g?l?m demekten vazge?iyorum diyemem ama,
hat?rlarm?s?n anlat?m?yorduk s?yleyemiyorduk utanga? sevdam?z? unuttun mu ne olduki ben unutmad?m 06 a?ustos 2006 bayram?n d?g?n?ne gelmedim diye k?zm??t?n. ve affet dedi?imde bir sorum var demi?tin ama do?ru s?yle diye uyarm??t?n. d?nyalar benim oldu seni seviyorum diye hayk?r?rken ayn? anda hayk?rm??t?k, s?yleyemedi?imiz tutuklu sevdam?z?, ama,
hat?rlarm?s?n sana S.?.S.A yazard?m sende bana diyemiyorduk a?k?m diye ilk ben s?ylemi?tim, gururla, ama,
hat?rlarm?s?n aln?ndan ?pm?t?m seni namusum demi?tim sana ??nk? sende istiyordun bunu unuttun mu tarihinide s?yleyeyim 20.09.2006 saat 21.11 ben hi? unutmad?m ??nk? bana ilk o dakkada kocac???m dedin bende sana kar?c???m ama,
hat?rlarm?s?n bir bebe?imizin olmas?n? ?ok istemi?tik bunda m? unuttun ben hi? unutmad?m erkek olursa ilker k?z olursa g?l ??nk? g?l?m diye ?a??racakt?k unutmad?m ama,
evimizi tuttum diye cocuklar gibi sevinmi?tim, kad?n?m olacakt?n evinin kad?n? ?ocuklar?m?n anas?, hani kadir inan?r taklidi bile yapm??t?m sana, "kes ?len evinin kad?n? ?ocuklar?n?n anas? olacaks?n" diye ben unutmad?m o an? nas?l unuturum boynuma sar?l?p can?m diye ?pm??t?n. ama
hat?rlarm?s?n kelimesi ?ok hat?rlanmas? gereken an?n?n ba??nda kullan?labilir, yoksa kullan?lmazm? bu kadar m??

sana g?l?m demekten, sana can?m demekten yoruldum, sen sen benim sevgimi yordun, beni yordun hayat? hayat?m? sen asl?nda bizi yordun, ka??p gitmek istedim ama yollar?m hep sana ??karken nereye diye kendime sormad?m m??

?imdi h?z?n var g?zlerimde 14 y?l sonra ilk defa h??k?ra h??k?ra a?l?yorum.

ve g?l?m ben seni sevmekten yoruldum.

bu kadar ?abuk!!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sensizlikten YoruLdum İnan.. €BeRimSin 8 687 04-15-2022, Saat: 03:37 AM
Son Yorum: wildfang
  Üşüyorum .. Yoruldum ... ZeNiTH 6 381 04-13-2022, Saat: 05:47 AM
  Gel Desem Sana !!! ROSE 13 989 04-13-2022, Saat: 04:46 AM
  Peki mavi özgürlüktür desem ! ROSE 5 417 04-10-2022, Saat: 05:18 AM