:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bana Hayat?n Tekrar Y?anabilirli?ini Hat?rlatan Sevgilime
ROSE
Sen?n Yoklu?unla Ben Sevmeler?n En G?zel?n?n Ne Oldu?unu B?r Daha Anliyorum. Sevd?k ??te ?tes? Yok... Ne ?nces?n? Ne Sonrasini D???nmeden Sevmen?n Tadi Y?re??m? Ok?ar Huzur Bulurken Yoklu?unla Karamsar Sorular Beyn?m? Yerken G?zel G?zler?n Aklima Gel?yor.. De?mez M?? Bu G?zler ???n ?l?mler?n En ??ddetl?s?n? Ya?amaya De?er.. K? Ya?amanin Ne Oldu?unu Unutmu?ken Anliyorum Zaten H?? Ya?amami?im.. Y?re??m ?nkar Ed?yor Sevmed?m Bundan ?nce ... Hayalse Hayal Olsun Ger?ekten Sarildi?im Hang? Beden Bu Muc?ze H?ss? Ya?atti Bana?

ve S?z Sevmen?n Ne Oldu?unu Ke?fetm??; Belk?de Bas?t B?r Nedenle Kaybetm?? Veya Kaybetmek ?zere Olanlar.. Sevd???n?z?n Kiymet?n? Ne Kadar B?l?yorsunuz ? Sev?lmen?n Ne Kadar M?kemmel Oldu?unu Unutanlar. G???s Kafes?n?zde Siki?an ,oraya Si?mayan Y?re??n?ze Neden B?r ?ans Verm?yorsunuz..? ?t?raf Ed?n A?k Aci ?ekmek Olab?l?r Ama Bu Acininda G?zell???ne A?ik Oldu?unuZU Ne Kadar Hatirliyorsunuz? Feryat Edece??n?ze Telefona Sarilin ?mkaniniz Varsa Yanina Ko?un Sev?yorum Be Dey?n! Bu Firsat Belk? B?r Daha El?n?ze Ge?mez. Bu ?ansa Sah?p Olmayanlar ???n Sikica B?r Kez Daha Sarilin.. B?r Y?re?e Sah?ps?n?z Y?re??n?z?n Sah?b?ne Sah?ps?n?z.

Ve Sen Sevd???m S?z?m Olsun Ak Sa?li nine Olsamda Kavu?aca?im An ???n Atacak Sana Verd???m Kalb?m.belk?de Son Nefes?m? Vermek ???n Uzatildi?im D??e??mde Olsam Sana Seslenece??m Son Kez Gel B?r Tanem Uzat El?n? Bana Ve H?sset.. Derd?m?z Sarilacak Beden Olmadi! Derd?m?z Nefs? De??ld? Hayaller B?le Yett? Varli?in Varli?imin Neden? ?d? ??md? Ruhum Ruhunu ?a?iriyor Gel!

Sen? Sev?yorum!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat Kadar Yalan, Ölüm Kadar Gerçektik volki 1 377 04-15-2022, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: wildfang
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 849 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
  Hayat Pencerem... CeYDa HaNDe KeSiM 4 408 04-14-2022, Saat: 12:18 PM
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,935 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 417 04-13-2022, Saat: 03:03 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:50 PM