:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rakibimiz Galatasaray!
piko
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:acaba burada yazan FB li arkadaşlar bizimle oyanayacakları Türkiye kupasını hiç görmüşlermi hayatlarında gelip burda bize laf atıorlar önce Türkiye :Kupasının neye benzediğini öğrenin sonra gelin bizimle boy ölçüşün Big Grin
ıste bu ben kac yıl oldu alamıyalı bunlar sayısını bıle unuttum 25 varmıdırBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
adyge55
aynen 25 yıl oldu belkide daha fazla şimdi bu FB ye tenekeden kupaya benzer bişey verseler Türkiye Kupası deyip az olan kupalarının yanına koyarlar Big Grin
Ara
piko
yanı avrupa fatıhıyız bız mıllet haberınız varmı sızın
Ara
adyge55
adamlar Türkiye Kupasının ne olduğunu unuttular şaş kaza alırlarsa bayram ilan ilan ederler Big Grin
Ara
piko
aynen ole guzel kardesım ama bak benım tanıdıgım ıkı takım var bırısı gs bırısıde sıvas spor tabı kanım kırmız tenım sarı oldu sarı kırmızı pardon fb lıler sızın nerenız mavı hahaBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
monita
YamuQ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßu kadar zahmete girmene gerek yoktu. ßiz Fenerimizden vazgeçmeyiz. ßoşuna uğraşmışsın. Cool Cool

iyimisin? zahmete girmekden kastin ne?
ya da fenerden vazgecmek ne alaka?
macla ilgili TARIHCE vardi ben de kopyaladim, tarafsizca bugune
kadar olanlar var, kendim oturup yazmadim ki?
tek bir cumlesini bile okumadan profilimden GSLi olsdugumu gorup laf atmaya kalktin galiba.
Kimsenin bir seyden vazgectigi yok. GS da bizim yasam bicimimiz.
Ara
3qéN
monita Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyimisin? zahmete girmekden kastin ne?
ya da fenerden vazgecmek ne alaka?
macla ilgili TARIHCE vardi ben de kopyaladim, tarafsizca bugune
kadar olanlar var, kendim oturup yazmadim ki?
tek bir cumlesini bile okumadan profilimden GSLi olsdugumu gorup laf atmaya kalktin galiba.
Kimsenin bir seyden vazgectigi yok. GS da bizim yasam bicimimiz.

ßenim demek istediğim herkes herşeyi biliyo zaten bunu buraya kopyalamanın manası yoktu. Amacım laf atmak değil tabi ki. Sizin takımınızın gösterdiği başarıları biliyoruz. Ve sizi kutluyoruz.:A:

ßu konu artık iyice gülünç hale geldi ya bu ne Big GrinBig Grin
Ara
monita
YamuQ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßenim demek istediğim herkes herşeyi biliyo zaten bunu buraya kopyalamanın manası yoktu. Amacım laf atmak değil tabi ki. Sizin takımınızın gösterdiği başarıları biliyoruz. Ve sizi kutluyoruz.:A:

ßu konu artık iyice gülünç hale geldi ya bu ne Big GrinBig Grin

hee benim icin endiselenmissin. ne zahmeti, ne demek ne demek Big Grin
o zaman hic konu da acmayalim, zaten bilen bilior kimin kimle oynicagini,
olur mu hic boyle sey?!!
Ara
MaNeSiA
gs 11 kişi fb 10 kişiBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fenerbahçe 78 – 50 Galatasaray Ñ•qρα кJмя 3 291 04-13-2022, Saat: 01:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Tek Büyük Galatasaray romantiq_exelance 9 335 04-12-2022, Saat: 05:56 AM
  galatasaray EN'ler ve İLK'LER romantiq_exelance 1 235 04-12-2022, Saat: 05:52 AM
  Dört dörtlük Ümit Karan!Dört dörtlük Galatasaray! Pessimist 2 461 04-11-2022, Saat: 04:56 PM
  Galatasaray ??in Her?ey ..... Firari Fırtına 36 1,362 04-04-2022, Saat: 01:47 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:13 PM