:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kanser a??klar-2(didinana)
yanaryakar
mektup-3

ılgıt ılgıt esen yeller
bir günde ayşe ölmüş derler...

demişti babaannem ölmeden bir ay önce.o da kanserden ölmüştü biliyosun canım.hani hep tanımayı çok isterdim derdin anlatınca.bayram günü sabahleyin pencerin kenarındaki yatağından doğrulup bu dizeleri demiştide amaan babaanne kendine hasta havası verme turp gibisin maşallah bişeyin yok demiştim.o gün çok rahatsızlanmıştı.inan canım ilkk kez ölecek diye korkmuştuk.babaannem hep ilgi seven bir tipti.neden bilmiyorum kanserim derdi bir yeri biraz ağrıdığı zaman.isterdi ki tüm köy yanıma gelsin.amaaa ayşe kansermiş yazık desin herkes onunla ilgilensin.bilmedi anlamadı bu dertten dönüşünün olmayacağını.her hafta rutin tahlilleri yapılır ve tertemiz cıkardı.bir problrm gözükmemişti taki kanser olduğunu öğrendiğimiz güne kadar.kaner olduğunu öğrendiğimiz haftadan bir hafta önce yine tahlilleri yapıldı temiz çıktı.gitti köye ağırlaştı geri geldi.ve o zaman ki tahliller çıldırmış gibi tavan yapmıştı.iş işten çoktan geçmişti.babamda doktor olduğundan hep zalım doktor felsefesine kızardı,o zamana kadar babamı ağlamayan bir android diye bilirken babam gözyaşlarını tutamıyordu.ve şimdi kendi meslektaşlarına ve kendine kızıyordu.nasıl fark edemedik.onca tahlil tetkik.velhasılı babaannem günden güne gözümüzün önünde eriyordu.istediği olmuştu,kanserdi artık.tüm herkes onunla ilgileniyordu ama tek eksik vardı.Onun umrunda değildi artık bütün bunlar.kanserim diye diye kanser olabilineceğini ıspatlamıştı bize.

senin kanser olduğunu öğrenince babaannemi düşündüm.Rabbim odamı aynı babaannem gibi eriyecek gözümün önünde.Buna izin verme Rabbim diye dualar ederken sen kanseri yendin.

şimdi düşünüyorum.yatğa bağlıyım.babaannem e nasıl davranılıyosa banada aynı davranılıyor.ben bu kadar ilgi istememiştim ama.sadece seni istemiştin.istediğimi kaybettim.istemediğim fazlasıyla verildi.acaba benim sen hastayken ettiğim duaları sende ediyomusun benim için.acaba aklına geliyomuyum.ama denen doğruymuş.herşey elde edilene kadar.hastalığını yendin.bekliyodum ki başardık aşkım birlikte başardık şimdi sıra sende sende başaracaksın birlikte bunuda atlatacaz demeni ama duyduğum sadece Allah şifa versin oldu.ben buna yıkıldım işte.

Babaannemi düşünüyorum şimdi.gel diyor hergün de bende diyorum gelecemde bugünlerde bilet bulamıyorum(!).O da biliyodur demi aşkım.seni nasıl sevdiğimi.seven cennetliktir oğlum derdi.azrail güzel görünür ona derdi.doğru söylüyodur umarım.

ailemden eceliyle ölen olmadı nedense.hepsi ama hepsi kanserden öldü.Allah seni esirgesin derdin ya canım.Allah esirgedi benide senden esirgedi.
Yanımda olsan mektup yazmaya gerek duymazdım belki.sana söylerdim en içten sözlerimi.kendime forumlarda dert ortağı aramazdım.işin aslı bu kadar hasta olmazdım.

kaybetmenin acısını illa ben gidincemi analayacaksın.
dardayım aşkım.pes etmek yok dediğimiz günleri düşünüyorum.meğer bu sözün aslı''sen kanseri yenene kadar pes etmek yok''imiş.bana sıra gelince arkanı dönüp gittin.

böyle olması gerekiyormuş demek ki ve böylede oldu.
ne diyim ki.

vefalı olsan seni bu kadar sevmezdim belki.kaçan kovalanır derler ya...

seni çok seviyorum aşkım...

bari dua etde babaannemin dediği gibi azrail güzel bir şekilde gelsin bana.bari buna dua et....
Ara
Firari Fırtına
Emeğinizle tırnağınızla savaşmaya meyil tutmuş yüreğinizle sizlere güveniyor ve aşkın sonsuz olmasını diliyorum ... Neden mi ??? Yüreğim öyle diyorrr.

Sevg ....
yanaryakar
yüreğin ne diyorsa yap onun dediğini
benim gibi kaybetme sakın ha sevdiğini.......
Ara
yanaryakar
ağlarken gözyaşlarım düşmeden donuyor
bana bakma güzel kız bakışların gözyaşlarımı korkutuyor.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  KaranL?kLar.. in_love_girl 2 783 04-14-2022, Saat: 12:22 AM
Son Yorum: wildfang
  kanser a????n son mektubu.... yanaryakar 4 724 01-13-2007, Saat: 06:47 PM
Son Yorum: yanaryakar
  kanser a??klar...sevginin b?ylesi..... yanaryakar 9 919 10-06-2006, Saat: 04:26 PM
Son Yorum: yanaryakar

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 09:20 PM