:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Işten Kisaca Hikayemm
generals_34
:--/bir Gün Bi çocuk Doğumundan Yetişkinliğine Kadar Izleniyomuuş Hayati Karmakarişik çorba Gibi Orta Okula Kadar Okumuuş Orta Okulda Insanlari Tanimya Başlamiiş Tanidi Her Insandan Bişeyler örenmiş Yavaş Yavaş Dişardaki Hayati Daha çok Benimsemişş Lise çağinda Okuldan Ayilmiiş Tamamen Diş Hayata Atildiği Için Herkesii Tanidğini Saniyomuuş Ama Hayatin Ona Oynadiği Oyunlar Varmiiş Kesinlikle Kimseye Güvenmiceksiin Birinici Kural Buymuş Ama O Herzamn Güvenmişş Geceleri Evede Gelmemye Başlamiiş Arkadaşlariyla Daha Mutlu Ve Huzurlu Olduğunu Zannediyomuuş Zaman Yavaş Yavaş Ilerleyince Gözündeki Pembelik Kararmiş Nerde Olduğu Kim Oldğunu Dahi Bilmiyormuuş Ve Kendini Ucsuuz Bucaksiiz Bir Kara Delikte Bulmuuş Arkasina Dönüp Baktiğinda Hiç Geriye Getirmeye çalişmiş Geçmişini Tabi Mümkünatinin Yok Olduğunu Anlayinca Intahar Etmek Istemiş Okadar Haytan Bezmiş Eline Aldiğii Silahla Kafasina Bi Tane Simak Istemişş Ama Tam O Sirada Düşünmüüş Benden Daha Kötüleride Var Sirf Insanlarin Davranişlari Yüzünden Neden Kiyimki Canima Bende Hayati Umursamam Hayatta Beni Umursamasiiin Benim Ailem Bana Yeterde Artar Demişş Ve O Düşünceyle Yoluna Devam Etmişş şimdide Peki Bişeyi Yok Ama Umut Doluu Bi Kalbii Var Bu Haytta Hiç Bişey ölemye Değmezz Hayat Güzeell
Ara
ÐŽeşaren
Alıntı:
Umut Doluu Bi Kalbii Var Bu Haytta Hiç Bişey ölemye Değmezz Hayat Güzeell

Cok doğru ..

Teşekkürler arkadaşım ..
Ara
generals_34
ricaa ben teşşekür ederiim
Ara
MaNeSiA
korku filmi gibi beBig Grin
insan biras neşeli şeyler yazarBig Grin
Ara
generals_34
Hani Derlerya Gerçekler AcidiirSmileSmileSmile
Ara
play-54
pylaısm icin saol
Ara
hatred_hanife
GERÇEKTEN GÜSEL PAYLAŞIMIN İÇİN SAOL Smile
Ara
theropoda
film yapımcısı olsaydım seni şöhret basamaklarında yükseltirdim
Ara
generals_34
:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin: senaryoyu ben yazıyım sende yönet olmazmıBig Grin
Ara
вöğüятℓєηℓι_&#1
ayh çok güsel olmuşBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 02:59 PM