:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
b!r KıZa böL€ çIkMa T€kLifİ €D€L!r ...
*Asİ-yÜrEk*
ya ne zaman bu konuya denk gelsem boş geçemiyorum ellerine kollarına gözlerine diline gönlüne ve yüreğine sağlık arkadaşım pek bir muhabbetimiz yok ama olsun.
Ara
speedy_girl
oKuYAn gözL€rİn d€Rt GörM€s!N ... Smile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
teşekkür ederim hadi buyur işte yine boş geçemeyeceğim önceki yorumda ne yazmışsam odur ama ayrı olarak eğer tabii seninde rızan olursa msn imde sanada yer ayırmak isterim.
Ara
MorciveT
Şahsen kız olsam, iyi düşünürdüm. Adamım zeki olduğu herhalinden belli Smile kerata Smile
Ara
speedy_girl
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Şahsen kız olsam, iyi düşünürdüm. Adamım zeki olduğu herhalinden belli Smile kerata Smile

MI aCAßA :?:?
Ara
*Asİ-yÜrEk*
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Şahsen kız olsam, iyi düşünürdüm. Adamım zeki olduğu herhalinden belli Smile kerata Smile
eğer benden bahsettiyseniz ben geri zekalı olduğumu düşünüyordum şimdi anlayamadım hangi konuda zekiiyim öğrenebilirmiyim sayın admin.
Ara
MorciveT
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:MI aCAßA :?:?

Tamam kız olmayı silelim ordan Smile

Ama cidden çok zeki Smile

Bu arkadaşın telefonu felan varsa bana mesaj atın SmileSmile
Ara
MorciveT
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eğer benden bahsettiyseniz ben geri zekalı olduğumu düşünüyordum şimdi anlayamadım hangi konuda zekiiyim öğrenebilirmiyim sayın admin.

Bizim yanımızda olan kimse gerizekalı değildir Hüseyin. Sadece deneyimsizdir okadar.

Senden bahsetmedim, konuya yorum yapmıştım.
Ara
speedy_girl
öz€Ld€N MSj atARım ߀N SANA ... haTlaR kaRı$Tı yHA ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çıkma Teklifi Etme Modelleri Melek06 3 606 04-02-2022, Saat: 04:10 AM
Son Yorum: wildfang
  Cıkma teklifleri blue_belial 1 464 03-31-2022, Saat: 05:36 PM
Son Yorum: wildfang
  ---Çıkma Teklifleriii--- SeRDİD 5 650 04-25-2010, Saat: 12:47 PM
Son Yorum: riukeen
  Yonja sitesinde bir kıza yazılan mesaj SeRDİD 1 749 04-09-2010, Saat: 02:08 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  çirkin bir kıza webcam açtırdıktan sonraki muhabbetler mhanyaxx 0 441 10-29-2007, Saat: 10:51 AM
Son Yorum: mhanyaxx

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 06:18 AM