:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: SEVG?L?N?Z S?Z? ALDATTI BARI?MAK ?ST?YOR NE YAPARSINIZ?
kendisini dinler gerek?elerini ??renir ve birdaha yapmayaca?? ?art?yla kabul ederim
13.33%
4 13.33%
dinleme gere?i bile duymam ?eker giderim
46.67%
14 46.67%
evire ?evire d?verim
6.67%
2 6.67%
hi? sormadan bar???r konuyu kapat?r?m
0%
0 0%
konu?mas?na izin verir sonra y?z?ne t?k?r?r terkederim
23.33%
7 23.33%
bar??may? kabul eder sonrada intikam i?in bende onu aldat?r?m
10.00%
3 10.00%
Katılımcı sayısı: 30 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevg?l?n?z S?z? Aldatti Bari?mak ?st?yor Ne Yaparsiniz?
MorciveT
Hayatta hiç kimsenin gururu ve kalbi ile oynamadım, bunun sebebi herzaman kendimi karşımdaki insanın yerine koymuşumdur. Birisi benim kalbimle ya da gururumla oynadığı zaman, hayatımdan silerim... Her ne pahasına olursa olsun... Aşkta grur olmaz derler, karşılıklı aşklarda gurur olmaz...
Ara
in_love_girl
biLmiyorum.!!!
kişiden kişiye deişir.!! uff bee cnm skldı..

Yadaa bananee yaa kendi kaybettii.. Bi kere yapan,,bikere daha yapar..!!!
Ara
SizofreN
?hanet...
K?t? bi?i.. Bana yakla?mas?n aman.
?yle bir durumla kar??la??rsam yapaca??m ?ey ilk ?nce beni aldatmas?n? gerektiren ?eyin ne oldu?unu ??renmek olur.
Neden aldatt? beni?Bu sorumu cevaps?z b?rakmak istemem.Acaba hata bende miydi?Fazla yak?n olamad?m m??
Bu sorular?n cevaplar? hangi y?nde olursa olsun kesinlikle kabul etmem onu tekrar ama aldatmas?n?n nedenlerini ??renmeyi de ?ok isterdim
Ara
ManyaX_GirL
ilk önce dinlerdim..
sora (nedeni ne olursa olsun) terkederdim Smile
sora arasını bi arkadaşımla yapıp..
onu da terkettirirdim Smile (dabi sewiosamm)
sora da bi güsell döwdürürdümm (dabi gene sewiosamm.)
sora da rahatlardım Smile)
Ara
SizofreN
Big Grin Big Grin Nas?l sevmek bu ablas? Big Grin Bi ?ld?rmedi?in kald? adam? ya Big Grin
Ara
Rüya Güzeli
afffetmem ??nk? ben beni sewen biriyle we beni her halimle sewen biriyle ??kar?m demekki bende eksik bi?iler warm?? ki yada o beni sewmemi?ki beni aldatm?? ama ilk ?nce aldatma nedenini ?renirim asla kabul etmem bence eger ?ok sewiyosam bi ?ans weririm ama bana souk davrand?g?n? anlarsam ben bitiri?i yapar tekmeyi basar?m
Ara
tatlı_cadı
öyle bi durumla karşılaşırsam KAPI AÇIK ARKANI DÖN VE ÇIK şeklinde bişey yapardım..Big Grin
dinlemeden,, döferek,,tabanca,,tüfekle kovalardım..Big Grin Big Grin biraz acımamız oldu ama yapmadan önce düşüncekdi..yaptıkdan sonrada sonuçlarına katlanmalı dime ama..Big Grin
Ara
Pinokyon
?lk ?nce dinlerim daha sonra onun surat?na tukurur A?agal?k biri oldugunu soyler?m.. Ama bunu akmerkezde yapar?m maksat rez?l olsunn....
Ara
ROSE
ilk önce bende dinlemekten yanayım her ne olusa olsun her durumda inssanlara bi şans verilmeli tabi bundan gerçekten eğer pişmansa ve gerçekten de beni sevdiğine inandıysa hoş ama seveen insan bunu en başında yapmazdı ..kabul edilmez bi durum ama seviyorsam eğer affederdim ama asla 2.bi sanş vermezdim....
Ara
AFAROZCU
bir söz vardor herkes bilir hemen hemen. ama yinede yazim.

'' biri sizi aldatırsa bilinki suç onundur, Fakat İKİNCİ DEFA aldanırsanız bilinki suç SİZİNDİR ''

Ever konu aldatmak aldanılmak Yine geri dönmek.

Okuyan bilir Ahmet ALTAN.. Sevgili yazarımız tabi ( tabiri caize salak yazarımız )

Çok güzel yazmıştı ballandıra balandıra ...

Türk aile yapısını.. etik kurları alt üst etmişti.. Neyse bu diğer bir konu..

Asıl konumuza gelelim...

Geri gelen sevgiliye Smile))

Neden geri geldiki? madem beni aldatın.. Gelme yok geri gelecektin neden aldatın?..

'' Sevgi aşk artık çok basit.. Bir gün biriyle olan kişi ikinci gün diğer bir kişiyle ''
Sevmek AŞIK OLMAK BİR ERDEMDİR BANA göre..
Ama günümüzde öyle değeri yok..

Sorf saçı uzun jöleli olduğu için çoğu kız o erkekle çıkar Smile)

Sanki saçı dökilmicek gibi ..

Neyse ALDATMAK Rezilce bir Harekettir..

BEn aldatılmayı kabul etmez geri geldiğinde galiba büyük bir ihtimalle
'' tükürürdüm'' tabi tükürüğümü bile hak etmezdi ama neyse

sevgiler.. günümüz aşkları boş aşklar..

suç bizde değil aydınlarımız dediğimiz kesimde.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Esk? Sevg?l?n?z Zor Durumda Ve S?z? Ariyor Ama Yen? Sevg?l?n?z Yardim Etmen?z >As!_M€L€q< 32 1,622 04-03-2022, Saat: 01:33 PM
Son Yorum: wildfang
  Tanımadığınız Numaradan "Pencereden bak" diye bir Mesaj Gelse ne Yaparsınız ? ÐŽeşaren 13 896 07-28-2009, Saat: 11:33 PM
Son Yorum: KuArİzMaTiK
  Monoton 1 iLiskiniz varsa Ne Yaparsınız ? My_LiFe 4 459 05-24-2009, Saat: 04:43 PM
Son Yorum: kanatsı@z_meleq
  üzülüyorum sıkılıyorum ne yaparsınız sunurk 1 469 02-27-2009, Saat: 08:09 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  Uyumaya çalışırken hangisini yaparsınız ? CaNaT 28 1,328 02-02-2009, Saat: 07:31 PM
Son Yorum: gülay

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 07:45 PM