:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:@
MaNeSiA
imzamla kim oynadıAngry

Alıntı:
Leader baba yarısıdır yavrum Smile

ßiR TeK SeN GeRiSi Ve'SaiRe

ÇoKMu DeRTSiZ DuRuYoRuM uZaKTaN BAKıNCa
Ara
*AnGeL_GirL*
sen hep bir abiye özlem duyuyorsunya galiba birileride evlat hasreti çekiyor
Ara
MaNeSiA
adam gibi silsinler şunu yada bi açıklama yapsınnarAngry
Ara
YARGIÇ
Pardonda bu kadar sinir niye :S Açıklama isterkende adamlığımıza laf etme hakkını kimsenin size verdiğini hatırlamıyorum.Doğru düzgün sorarsanızda size bi açıklama yapılabilir...
Ara
MaNeSiA
ben özr dilerim sert çıktım ama
kimseninde imzamla oynama hakkı yok
Ara
YARGIÇ
Tek bir soru sormak istiyorumSmile Nerde bizim aile olma anlayışımız karşılıklı anlayış ve sevgimiz
Ara
MaNeSiA
aile? nedn benim haberim yok?
haksızlık değilmi?
o admin die istediği herşeyi yapabilirmi sanıo?
Ara
YARGIÇ
Burada söz konusu olan şey herşeyin yapılıp yapılmayacağı konusu değil.Hala aynı sertlikle devam ettiğinizin farkında bile değilsiniz.Öncelikli olarak burada yapılan küçük şeylerin bu kadar büyütülmesine çok şaşırdım arasıra eğlenme maksatlı olarak değişik şeyler yapılır bunu sağlayan şey ise üyelerimizin bizlere olan sevgisi anlayışı ve hep birlikte eğlenmesidir ancak bu kez malesefki yanılmışız.Buda çok üzücü bir durum bizler için.Haksızlık?Eğer haksızlık diye bir durum söz konusu olsaydı rahatsız olduğunuzu bu kadar sert bir dille söylemenize rağmen hala durum değişmez o şekilde kalırdı ve bu haksızlık olurdu.Böyle birşey söz konusu olmadığı için haksızlıkta söz konusu değil.Admin konusunda size söyleyeceğim tek şey varki oda buradaki üyelerin rahatsız olacağı her durumu herkesten çok dikkate almasıdır her ne kadar sizler bunu göremesenizde sizden ricam konuyu daha fazla uzatmayalım bundan sonra forumda oluşabilecek durumlarda (elimizde olmayan durumlar hariç)sizinle ilgili herhangi birşeye dokunulmayacağından emin olabilirsiniz iyi eğlenceler dilerim....
Ara
Leader
Haksızlık, birilerine söz hakkı verilmemesidir. Bak ne güzel size cevap veriliyor ve dinliyorlar. Ya şuanda yaptığım gibi konuyu en başından kilitleselerdi veya silseylerdi ?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 12:15 AM