:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SevDa YürekLi ye Küstüm :(
Firari Fırtına
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bir abimiz var yüreğimizden atamadığımız bağrımıza bastığımız sevdiğimiz gönülden gönüle tac eylediğimiz uzun zamanlar oldu msnimizde selamımızı almayalı yada selam vermeyeli gönülün istediği birkaç güzel türkü vardı bağlamasından dinlemek istediğimiz..Acaba yazsak mı söylesek mi söylemesek mi kırılsak mı kırılmasak mı yoksa dostça hep birlikte sarılsak mı?
Bu sorumun cevabı fırtınalı bir yürekte o anlar gerisi yalanSmile

Güzel yüreklerin , güzel cümleleri ve haklı tarafları ......

Elbette bu yürek ne dediyse , o olacak . En güzel kardeşime saygı ve sevgilerimi yüreğimden sunuyorum . Biraz zaman ......

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Uzatılan el , bir değere kılınan bir yürek gibidir . O yürekki o değeri ya anlar ya anlamaz . Yürek uzanan elleri elbette geri çevirmez , geriye dönen yürek ufkunda kelimelerin ve cümlelerin güçlü olmasının bir anlamı yokdur . Anlamı olan tek değer ise ona uzatılan eldir . Bir sahiplenme bir dal , bir güven gibi . Dost gibi Allahını sevdiğim dost gibi .......

Biz yaşarız , yaşatırız ama yaşama tiryakisi değiliz . Yaşayanların yaşamdan aldıkları zevk ile mutlu oluruz . Belki yüzümüz gülmez ama yüreğimiz rahattır ...

Güzel dostum , yüreği güzel insan ,

Senli sen olan herşeyi sevdik biz . Bu bir gerçek ve bu gizlenemez . Sevgi ayıp değildir , sevgi gizlenmesi gereken şeyde değildir . Biz sende bu sevgiyi ve o güzel yüreğinle bütünleşen güzelliği gördük .

Biz seni sevdik , sadece seni ......

Gönlümü aldın gönlümün dostane sultanı ..............

İyiki varsın ve iyiki bu yüreklerde atıyorsun .....

Sevg ...

Onsuzluğu düşünmek bile istemiyorum .....

Ben bu fikirdeyim , değişmeyen tek yüreğimle ......

Sevg ...
Ara
YARGIÇ
Ben bekliyorum hala sabırlaSmileGüzel insanSmile
Ara
Firari Fırtına
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben bekliyorum hala sabırlaSmileGüzel insanSmile

En yakın zamanda ........... Unutma bu sözümü ......

En yakın zamanda .................

Sevg ...
Ara
ÐŽeşaren
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Uzatılan el , bir değere kılınan bir yürek gibidir . O yürekki o değeri ya anlar ya anlamaz . Yürek uzanan elleri elbette geri çevirmez , geriye dönen yürek ufkunda kelimelerin ve cümlelerin güçlü olmasının bir anlamı yokdur . Anlamı olan tek değer ise ona uzatılan eldir . Bir sahiplenme bir dal , bir güven gibi . Dost gibi Allahını sevdiğim dost gibi .......

Biz yaşarız , yaşatırız ama yaşama tiryakisi değiliz . Yaşayanların yaşamdan aldıkları zevk ile mutlu oluruz . Belki yüzümüz gülmez ama yüreğimiz rahattır ...

Güzel dostum , yüreği güzel insan ,

Senli sen olan herşeyi sevdik biz . Bu bir gerçek ve bu gizlenemez . Sevgi ayıp değildir , sevgi gizlenmesi gereken şeyde değildir . Biz sende bu sevgiyi ve o güzel yüreğinle bütünleşen güzelliği gördük .

Biz seni sevdik , sadece seni ......

Gönlümü aldın gönlümün dostane sultanı ..............

İyiki varsın ve iyiki bu yüreklerde atıyorsun .....

Sevg ...

Oturup bu güzel sözlere sayfalar dolusu cevaplar yazmak isterdim kelimelerinizdeki güzellikleri ve sizin dostluğunuzdaki eşsizlikler size anlatmak isterdim lakin affınıza sığınarak dinlenmem gerektiği için müsadenizi istiyorum güzel yüreğiniz dertlerden uzak olsun ..
Ara
Firari Fırtına
Gönüller sakın ola aldanmasın ki , şu son demlerde yürek böyle ata . Müsade sizindir , hakda sizindir .... Ben sadece dile gelenleri yazdım , siz yazmak zorunda değilsiniz ...

Sevg ...
Ara
Qetesh
Ne güzel ...

Küçük bir çocuk gibi küsüyonuzTongue. Sevgide o kadar masum demekki..
Ara
Leader
aman be çok fırtınası istediğin msn adresi olsun. Ben sana bütün msn yi export edip vereyim Big Grin
Firari Fırtına
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aman be çok fırtınası istediğin msn adresi olsun. Ben sana bütün msn yi export edip vereyim Big Grin

Güzelim ,

Amacım üzüm yemek değil , bağı merak ettim . Yüreğinden sevdiğimiz Sevda Yürekliye bir jest olsun istedim . Sen yinede de export yap msn leri ben bir ara alırım senden Smile

Sevg ...
Ara
YARGIÇ
Lütfen kuralları ihlal etmeyelimBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yine Küstüm ben...:(:(:( MasaL_perisi 17 1,501 04-13-2022, Saat: 08:42 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 03:09 PM