:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SevDa YürekLi ye Küstüm :(
Firari Fırtına
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sizin için bu kadar değerli olmak çok güzel lakin en çok şunu isterdim bir sözümde sizin gönlünüzü alacak kadar güçlü olsun ..

İşte o sözü bekliyorum ben ..... Hani nerde ....

Yüreğinden çıkmalı ok gibi , ve hedefi tam ortadan vurmalı .....

Sevg ...
Ara
blue_belial
Smile allah senı ne etmesın Fırarı
EndLess
msn ıstemek ıcın guzel bı yontem fırarı abı hemen msn ıstıceklerımın lıstesını yapım hepsıne tek tek kusım ben konu olarakta acım Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Firari Fırtına
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Smile allah senı ne etmesın Fırarı

Sen karar ver netsin Big GrinBig Grin

Küstüm kardeşim ... SadSad
Ara
Firari Fırtına
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:msn ıstemek ıcın guzel bı yontem fırarı abı hemen msn ıstıceklerımın lıstesını yapım hepsıne tek tek kusım ben konu olarakta acım Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Bir dene hele ................... Big GrinBig Grin

Ben küstüm ve gönlümü alsada o adresi alıp eklemem msn neme SadSad

O kadar ciddiyim ......

Sevg ...
Ara
ÐŽeşaren
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İşte o sözü bekliyorum ben ..... Hani nerde ....

Yüreğinden çıkmalı ok gibi , ve hedefi tam ortadan vurmalı .....

Sevg ...

Yüreğinizdeki yerim yeterince hedefi vurmuştur diye geçiriyordum naçizane yüreğimden sözler yeterli olurmu sizin gibi güzel insanları anlatmaya benim sözlerim o kadar güçlü değil, uzatın elinizi yüreğinizdeki kırgınlaklara yürekten bir merhem sunalım birlikte güzel günleri yaşatalım ..
Ara
YARGIÇ
Bir abimiz var yüreğimizden atamadığımız bağrımıza bastığımız sevdiğimiz gönülden gönüle tac eylediğimiz uzun zamanlar oldu msnimizde selamımızı almayalı yada selam vermeyeli gönülün istediği birkaç güzel türkü vardı bağlamasından dinlemek istediğimiz..Acaba yazsak mı söylesek mi söylemesek mi kırılsak mı kırılmasak mı yoksa dostça hep birlikte sarılsak mı?
Bu sorumun cevabı fırtınalı bir yürekte o anlar gerisi yalanSmile
Ara
Firari Fırtına
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yüreğinizdeki yerim yeterince hedefi vurmuştur diye geçiriyordum naçizane yüreğimden sözler yeterli olurmu sizin gibi güzel insanları anlatmaya benim sözlerim o kadar güçlü değil, uzatın elinizi yüreğinizdeki kırgınlaklara yürekten bir merhem sunalım birlikte güzel günleri yaşatalım ..

Uzatılan el , bir değere kılınan bir yürek gibidir . O yürekki o değeri ya anlar ya anlamaz . Yürek uzanan elleri elbette geri çevirmez , geriye dönen yürek ufkunda kelimelerin ve cümlelerin güçlü olmasının bir anlamı yokdur . Anlamı olan tek değer ise ona uzatılan eldir . Bir sahiplenme bir dal , bir güven gibi . Dost gibi Allahını sevdiğim dost gibi .......

Biz yaşarız , yaşatırız ama yaşama tiryakisi değiliz . Yaşayanların yaşamdan aldıkları zevk ile mutlu oluruz . Belki yüzümüz gülmez ama yüreğimiz rahattır ...

Güzel dostum , yüreği güzel insan ,

Senli sen olan herşeyi sevdik biz . Bu bir gerçek ve bu gizlenemez . Sevgi ayıp değildir , sevgi gizlenmesi gereken şeyde değildir . Biz sende bu sevgiyi ve o güzel yüreğinle bütünleşen güzelliği gördük .

Biz seni sevdik , sadece seni ......

Gönlümü aldın gönlümün dostane sultanı ..............

İyiki varsın ve iyiki bu yüreklerde atıyorsun .....

Sevg ...
Ara
PCKoPaT
HayBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
ѕqρα кJмя
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:msn ıstemek ıcın guzel bı yontem fırarı abı hemen msn ıstıceklerımın lıstesını yapım hepsıne tek tek kusım ben konu olarakta acım Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

:yikildim:

banada küs bi ara DDBig GrinDBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yine Küstüm ben...:(:(:( MasaL_perisi 17 1,504 04-13-2022, Saat: 08:42 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 09:15 PM