:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uyuz Oluyorumm Sinirr oluyorummmmm
gULSHEn
ben dosyaları kaybettiğim çin sizde hıçkırık ve sen arakladığınız için parmaklıklar ardına gideriz firari baka kalır öle Big GrinBig Grin
Ara
HIÇKIRIK
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dosyaları takip etBig GrinBig Grin

ediyorum meral etme Big GrinBig GrinBig Grin benden bişey kaçmazBig GrinBig Grin
Ara
adyge55
dosyalara uyuz oluom bende yokedin gitsin Big Grin
Ara
HIÇKIRIK
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben dosyaları kaybettiğim çin sizde hıçkırık ve sen arakladığınız için parmaklıklar ardına gideriz firari baka kalır öle Big GrinBig Grin

aaa sen girmeyesin abla bizim çaldığımız ne bilicekler ki sen kaybettin dosyalarıBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben dosyaları kaybettiğim çin sizde hıçkırık ve sen arakladığınız için parmaklıklar ardına gideriz firari baka kalır öle Big GrinBig Grin

Bizim arakladığımızı kimse göremezki Big GrinHem o paraları aldıktan sonra bizi kimse bulamaz oooBig GrinSana iyi bi avukat tutarız hadi üzülmeBig Grin
Ara
YARGIÇ
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dosyalara uyuz oluom bende yokedin gitsin Big Grin

Ortak para var işin ucundaBig Grin
Ara
adyge55
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ortak para var işin ucundaBig Grin

ortak bak o zaman iş değişir nede olsa ticaret adamıyız dosyaları biz alalım kaptırmayalım Big Grin
Ara
gULSHEn
sölerim sizin aldığınızı Wink alalala Big GrinBig Grin ben köşeden tam dönüyordum çarpıştık dosyaları toplamak için eğildiğimde kafalarımız tokuştu o arada bu ikisi bütün doyaları nakit 10 ytl yi alıp tüydüler derim Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
adyge55
iide maske takacaz biz biz olduğumu anlamazsınki sen başının çaresine bak Big Grin
Ara
YARGIÇ
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sölerim sizin aldığınızı Wink alalala Big GrinBig Grin ben köşeden tam dönüyordum çarpıştık dosyaları toplamak için eğildiğimde kafalarımız tokuştu o arada bu ikisi bütün doyaları nakit 10 ytl yi alıp tüydüler derim Big GrinBig GrinBig Grin

Bende çarpışma etkisi ile halisünasyon gördüğünü bizim o zamanlarda aslında başka yerde olduğumuzu ispat ederimBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 857 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 569 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 745 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 886 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 648 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 02:33 AM