:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uyuz Oluyorumm Sinirr oluyorummmmm
Firari Fırtına
:d:d:d:d ........
Ara
HIÇKIRIK
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sana arada bi pc parası veririz ayıpsınBig Grin

anlaştık ozaman Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:para kazandıracak dosyalar var çalıştığım iş yerine şantaj yaparsın Big GrinBig Grin hadi senmi kırcam bi 10 ytl de koyarım dosyanın içine Big GrinBig GrinBig Grin

Sanada bi güzellik yaparız çarpışınca iyice dal sen bakışlaraBig GrinFırtına sende sağlam bak ona göreBig GrinHıçkırık bak sen beni takip et arada düşürdüğüm dosya falan olursa onları toplaBig GrinBig Grin
Ara
gULSHEn
ay sabah sabah güldürdünüz beni yaa Big GrinBig Grin
Ara
gULSHEn
arkadaş dedik hayallerimizi paylaştık dalga geçmeyin bir genç kızın ki yaş(24) saf ve temiz hayellerimle oynamayın dalga geçmeyinnn Big GrinBig Grin
Ara
HIÇKIRIK
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sanada bi güzellik yaparız çarpışınca iyice dal sen bakışlaraBig GrinFırtına sende sağlam bak ona göreBig GrinHıçkırık bak sen beni takip et arada düşürdüğüm dosya falan olursa onları toplaBig GrinBig Grin

tmm toplarım merak etmeBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
Aaaa çok ayıp biz dalga geçmiyoruzBig GrinBüyüklerimiz derki arkadaşlarınıza gülün ama asla alay etmeyinBig GrinBen sadece senin hayallerinden kaç para kazanabiliriz onu düşünüyorumBig GrinHayali ihracatBig GrinTicaret adamıyız malumBig Grin
Ara
YARGIÇ
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tmm toplarım merak etmeBig GrinBig GrinBig Grin

İşte geleceğin başarılı çalışanlarından biri çok üst kademelere yükseleceksin Big Grin
Ara
HIÇKIRIK
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İşte geleceğin başarılı çalışanlarından biri çok üst kademelere yükseleceksin Big Grin

ah nerde bende o şans Big GrinBig GrinBig Grin ama olabilir de yaniBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ah nerde bende o şans Big GrinBig GrinBig Grin ama olabilir de yaniBig GrinBig Grin

Dosyaları takip etBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 857 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 569 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 745 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 886 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 649 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:24 PM