:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uyuz Oluyorumm Sinirr oluyorummmmm
HIÇKIRIK
ahahaha ya sende varya Big GrinBig GrinBig Grin ben sana bulurum sen söyle hangi köşe olucağınıBig GrinTongue
Ara
gULSHEn
yaa tesadüf olmasını istediğimi anlatıyorum planla yapıo bunnar Big Grin
Ara
HIÇKIRIK
sen ne biliceksin planla olduğunuBig Grin ozaman genelde hangi köşeden geçiyosun onu söyleBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Firari Fırtına
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ailemizin bilmiş yengesinin sülaleden evlenip giden her yeğen ve kuzenimin düğününde yanıma gelip bi çimdik atıp sıraa sendee demesinden uyu oluyorum sülalenin her cenaze töreninde yanına gidip bi çimdik atıp sıra sende demek istiyorummmm :S rahat bırakın beniiiiiii Big Grin ben aşık olup evlenmeliyimm dosyalar elimde köşe başından dönerken aniden çarpışmalıyım dosyaları toplamak için ikimizde eğildiğimizde kafalarımız tokuşmalı Big Grin:yikildim:göz göze gelmeliyizz aşık olmalıyım yaaaa Big Grin

yengeme yapmak istediklerim dolayı çok kötümüyüm neyimm Big Grin

Hayal gücüne hayran oldum ....

O dosyaları al eline , bekle .... En yakın zamanda gelip çarpacam sana SmileSmile

Sevg ...
Ara
gULSHEn
Smile oldu şimdi dosyaları aldım gidiyom Smile
Ara
YARGIÇ
Dosyaların içinde para kazandıracak bişey varmı?Big GrinSiz çarpışırken ben arada dosyaları aşırayımBig Grin
Ara
HIÇKIRIK
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dosyaların içinde para kazandıracak bişey varmı?Big GrinSiz çarpışırken ben arada dosyaları aşırayımBig Grin

ne akıllı ya Big GrinBig Grin
varsa kırışırız demi ikimiz eve pc alırım hemBig GrinBig Grin
Ara
Firari Fırtına
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Smile oldu şimdi dosyaları aldım gidiyom Smile

Yaww nereye gidiyon , sen dosyaları al köşede bekle , ben gelip çarpacam sana .. Bak bu arada Yılmaz da dosyaların içindekilerle ilgileniyor Big Grin:d

Sevg ...
Ara
YARGIÇ
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne akıllı ya Big GrinBig Grin
varsa kırışırız demi ikimiz eve pc alırım hemBig GrinBig Grin

Sana arada bi pc parası veririz ayıpsınBig Grin
Ara
gULSHEn
para kazandıracak dosyalar var çalıştığım iş yerine şantaj yaparsın Big GrinBig Grin hadi senmi kırcam bi 10 ytl de koyarım dosyanın içine Big GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 857 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 569 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 745 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 886 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 649 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:29 AM