:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kadınların en sık kullandıkları kelimeler ve anlamları
esmeriim
erkekler bayanlar konusunda neden bu kadar önyargılı anlamıyorum ben bunların hiç birisini yapmıyorum yani yazan arkadaş yanlış teşhis koymuş bence yada bayanlar hakkında fazla bilgiye sahip değil
Ara
casus021
aslında bu tümü için geçerli degil bazı iyi insanlarda çıkıyor işte o bazılarını bula bilmek sart yine ALLAHtan sunu istiyorum her ne hayırlısı ise onu versin tabi arkadasımız bu konuyu açarken mizahi açıdan açmış ola bilir
Ara
nry8
woww beeTongueTongue
Ara
esmeriim
fatih24 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aslında bu tümü için geçerli degil bazı iyi insanlarda çıkıyor işte o bazılarını bula bilmek sart yine ALLAHtan sunu istiyorum her ne hayırlısı ise onu versin tabi arkadasımız bu konuyu açarken mizahi açıdan açmış ola bilir
ALLAH sana herşeyin en hayırlısını en güzelini versin o arada çıkan ististanalar umarım senin karşınada çıkar bir gün ;Wink
Ara
chuLsuzz péri!
aynen böLeyiss bence....:yikildim:

0oh iii 0Luo erkeklerede Big Grin
Ara
casus021
esmeriim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ALLAH sana herşeyin en hayırlısını en güzelini versin o arada çıkan ististanalar umarım senin karşınada çıkar bir gün ;Wink
amin kardeşim sizede nasip eder bir gün böyle birisini TongueTongueTongue
Ara
esmeriim
çok teşekkür ederim fatih umarım bir gün benim kararımı değiştirecek biri çıkar karşıma
Ara
casus021
inş. kardeşim
Ara
esmeriim
senden bir ricam var bana kardeşim diye hitap etmezsen çok memnun olucam
Ara
casus021
sebebini sorablirim miyim kardeşim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  KadınLarın Duymaktan HoşLandıkLarı ŞeyLer acemhe 5 890 04-27-2010, Saat: 02:44 AM
Son Yorum: history
  Kadınların hoşlanmadığı erkekler -alıntı- CaNaT 6 732 09-04-2007, Saat: 11:24 PM
Son Yorum: discovery

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:24 PM