:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Birsey Sorucaktim
BiRiciGim
Ya Ben Birseyi Cok Merak Etim,
Mesela Baska Bi Üyenin Profiline Basinca Orda Arkadas Listene Ekle Yaziyor O Ne Ise Yariyor Acaba?
Ve Bide Yasakli Listene Eklede Var Yasakli Listene Ekleye Tiklayinca o Üyeyi Engelemis Filanmi Oluyoruz??
Ve Bi Üyeninn Size Yazmasinizi Istemiyorsaniz Yani Özel Mesaj O Üyeyi Nasil Engeliyoruz?? Ben Birsey Anliyamadim Bundan Kusura Bakmayin Yardimci Olurmusunuz?
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ne oldu ki ben bi ara anlatiyim sana hemde aciklamali !!!
Ara
MaNeSiA
deneyerek öğren herşeyiBig Grin

bir müsibet bin nasihatten iidirBig Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ya nasihatten anlamiolarsa ?
Ara
BiRiciGim
sagol yildiz gözlüm senden aciklamayi isterseydim özel mesaj atardim!!!
ben tolgaya sormustum!! manesiaBig Grin hehe yok cnm bise mise olur ne olur ne olmaz en iyisi soruyumBig Grin ben nasihatan anliyom yildiz gözlüm sen sikma o canini belki sen anlamiyorsundur.
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
bende bu tavrini deis iyi olmaz !!!
Ara
MaNeSiA
ok yaskaladıkların sana ulaşamıolarBig Grin tabi sen istemessen

arkadaş listene eklediğin kişilere hbr gidio yozgat güseli eklemek istio die eğer onlarda iziğn verirse ekliosun ve onların online olup olmadığını daha çabuk öğreniosun
uzun iş boşve rkullanma sen onlarıBig Grin
Ara
ÐŽeşaren
Arkadaş listene ekle, karşı tarafa kontrol paneline girdiğinde bir teklif geliyor, seninle arkadaş olma isteği diye ..

Belki bir işe yaramıyor olabilir, ama karşı taraf teklifi kabul ederse, seni sevdiğine, arkadaş olmak istediğine işaret ediyor ..

Yasaklı listene ekle ise, o kişinin sana ulaşması, özel mesaj yollaması engelleniyor ..

Bu arada Asyacım senin açıklaman içinde teşekkürler ..
Ara
BiRiciGim
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende bu tavrini deis iyi olmaz !!!
bana bak yildiz gözlüm sesimi cikarmiyom ama cok olmaya basladin:kizginConfusedenin derdin ne?? sana sormam ben tavirimi tamam mi istedim zaman degsirim istedim zaman degismem tamam mi sen kendi isine gücüne bak ne sachlamiyorsun ya bana özel mesajin filanda gelmedi özel mesaj hafizina kontoll ett!! kendi hafizanida kontroll Et!!:kizgin:
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
bence sabrimi zorlama !!!
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:58 AM