:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sizce?
Resimler&Hayaller
Bir bölümün içinde bir kişinin birden fazla başlık açması yasal mı Smile örneğin şiirlerimizi bir baslık altında toplayamazmıyız?Böyle daha düzenli olur diye düşünüyorum, diğer türlü karmasık bir hal oluyo...benim düşüncem bu sevgiler...
Ara
CaNaT
Herkez aynı konu içine açacak yada her konuya farklı başlık açacak diye bir kuralımız yok
öyle bir sınırlama bu forumda bulunmuyor. İsteyen istediği şekilde konusunu açabiliyor
eğer bu şekilde olursa daha mı iyi olur tek başlık altında evet iyi olur belki ama kimseye
ayrı başlık açma diyemeyiz.Bunu sizin istemeniz gerek eğer siz bu şekilde yaparsanız sizi takip edecek üyelerimizde mutlaka olacak ve bu şekilde yine yeni bir düzen oturtulacaktır...
Bu tabiki şu an için sadece benim görüşümdür... İyi paylaşımlar...
Ara
Firari Fırtına
Merhaba ,

Aslında fikir güzel , bir çok forumlarda bu kural hep uygulanmaya çalışılıyor ama becerilemiyor . Bunu uygulamak güzel ama paylaşım zenginliğine kısıtlamada bulunmuş olmak kötü . Paylaşım zenginliği her ayrı konun bir başlığı olmakla mümkündür . Her üyeye bir başlık atandığında , o başlık altındaki bir çok değerli paylaşımlar kaybolup gider . Bunu istemeyiz dimi .

Sevg ...
Ara
Resimler&Hayaller
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Herkez aynı konu içine açacak yada her konuya farklı başlık açacak diye bir kuralımız yok
öyle bir sınırlama bu forumda bulunmuyor. İsteyen istediği şekilde konusunu açabiliyor
eğer bu şekilde olursa daha mı iyi olur tek başlık altında evet iyi olur belki ama kimseye
ayrı başlık açma diyemeyiz.Bunu sizin istemeniz gerek eğer siz bu şekilde yaparsanız sizi takip edecek üyelerimizde mutlaka olacak ve bu şekilde yine yeni bir düzen oturtulacaktır...
Bu tabiki şu an için sadece benim görüşümdür... İyi paylaşımlar...

ben bunu uyguladıgım için söylüyorum zaten...Örneğin her bir şiir için başlık açarsak pek uyumlu olmaz ama aynı başlıkta toplarsak kendimize ait bir arşivimiz olur ayrıca sunuda söylüyorum değişik konularda ayrı ayrı başlık açabiliriz ama şiir konusunda benim düşüncem bu...Benim için farketmez ama böyle daha düzenli olacağını düşünüyorum...yinede bana her yol uyarWink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 06:00 PM